T-U Rüya Tabiri

Rüyada Tabak görmek (İmam Nablusi)

Rüyada Tabak görmek (İmam Nablusi)

Ensar2
Tabak tabiri
Rüyada tabak görmek, helva ve arzu ettiği yemekleri tabakla takdim ettiği bir dostudur.Bazan tabak görmek, çekirgeye, Bazen de şiddete delalet eder. Kadın için tabak görmek erkeklerden büyük bir kimseye, erkek için de, asil bir kadına delalet eder. Eğer tabak mala delalet ederse, o malın değeri uyanıkken o tabağın kıymeti kadardır.Rüyada bir hastanın evinden üstü kapalı bir tabak çıksa ve içinde ne olduğu da bilinmese, o hasta ölür.


Rüyada tabak ve whatsapp

Tela
Merhaba arkadaşlar aksam rüyamda yere tabak atiyorum kirilmasini istiyorum ama kaç defa atdiysam hicbirinde kirilmadi.birde tanidigim bir erkegin rüyamda bana whatsappda kadin iç çamaşırı(ozur dilerim ama rüyada o kadar uzulmusdum yazmak zorunda kaldim) resimleri yolladigini goruyorum ona kiziyorum sonra çok uzuluyorum Allah’a diyorumki neden boyle resimler atiyorki ben ne yaptimki yani çok uzgundum yorumlarsanız çok sevinirim simdiden teşekkürler


Yorum: Rüyada Tabak görmek (İmam Nablusi)

arifselim
Merhaba. Bu rüya sıkıntılar içine düşeceğine ama bunları hiç umulmadık şekilde atlatacağına tabir edilir. Rüyanın diğer bölümü ise, bir kadının kendisini ailesine adamasına ve özel hayatına işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Yorum: Rüyada Tabak görmek (İmam Nablusi)

Kayıtsız Üye
Selamün aleyküm
Rüyamda dedemlerin salonunda tencereler var. Onların üstüne bevlediyorum. Kimse yok anlamazlar diye düşünüyorum. Sonra tekrar bevletmek istiyorum ama bu sefer babaannemi görüyorum ve vazgeçiyorum.
Daha sonra 2 tane kapı var bilmediğim bir yerde. Yanımda babam var elimde içinde poğaçalar olan beyaz tabak var. Üstü peçeteyle örtülü. Babamla ben çok tedirginim çünkü eski patronum oluyor girdiğimiz yerde. Ama patronu görmüyorum. Sonra olmadığına sevinip oradan çıkıyoruz ve diğer kapıdan giriyoruz. Girmeden önce o peçeteyi katlayıp elimde tutuyorum. Tanıdık birkaç kişiyle çarpışıyorum yürürken ve dediğim yere giriyoruz.


Tohat
Ve aleyküm selam. Yeni bir yol yeni bir rızık kapısını aralayacak olan gelişmelere kapı aralaman manasında kabul edilmekte olup varsa sıkıntı ve sorunların bu gelişme ile birlikte sona erip senin de kafanın rahat olmasına vesile olacağına işarettir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


rüyada tabak görmek imam nablusi, imam nablusi beyaz tabak üzerinde yazı, Ruyada tabak almak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu