Anasayfa
17 Kasım 2022, 10:50
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada Fare görmek (İmam Nablusi)

Rüyada Fare görmek (İmam Nablusi)

Ensar2
FARE

Rüyada fare görmek, fesadçı bir kimseye yorumlanır. Çok fare, rızka yorumlanır. Rüyada evinde farelerin oynaştığını gören, kimsenin rızkı çok olur. Çünkü fareler rızık olan yerde oynaşır.

Farelerin, evinde oynadığını gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluğa erişir.

Beyaz ve siyah fareler, gündüz ve geceye yorumlanır. Bir kimsenin gündüz uykusunda fareyi sabahtan akşama kadar durmadan gezinirken görmesi, ömrünün

uzunluğuna yorumlanır. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir şeyi deldiğini görmesi, ev soyan bir hırsıza yorumlanır. Bundan dolayı rüya sahibinin dikkatli ve tedbirli olması gerekir.

Bir kimsenin rüyada harap bir yerde veya bir kuyuda beyaz ve siyah olmak üzere çokça fare görmesi, o kimsenin ömrünün noksanlığına yorumlanır.

Rüyasında fare öldürdüğünü gören kimse, kötü bir kimseye galip gelir.

Rüyada küçük fare görmek, gizli çalışan ve küçük zararlar veren bir kimseye yorulur.


Cevap: Rüyada Fare görmek (İmam Nablusi)

imam
< Rüyasında fare öldürdüğünü gören kimse, kötü bir kimseye galip gelir. >
Ben rüyamda günlerdir fare öldürüyorum… hayrolsun inşalah


Rüyada Fare Yakalamak?

Fanny99
Rüyamda bir fare görüyorum iricene bir fare ve kapıdan girmeye çalışıyor kapıda sineklik var onu kemirmeye başlıyor bende onu yakaladim boğazından tuttum ve kedimin ağzına verdim o da onu tam kafasından tuttu yutar gibi ve paramparça etti kanlar falan.. ama ben fark etmemisim sağ Elimin yüzük parmağında bir dış izi varmış ve morarma olmuş ama.aci hissetmedim


Yorum: Rüyada Fare görmek (İmam Nablusi)

arifselim
Rüyada fareyi yakalamak, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza ve onun kötülüklerini engelleyeceğinize işaret eder. Parmağını ısırmış olması ise sana dokunacak olan hafif bir zarara tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
merhaba
Rüyam biraz tuhaf fakat yorum değeri var mı bilmiyorum.inşAllah hayırlı bir şeydir.
kısaca bir yere gidecek iken bir fare görüyorum fare çok akıllı oluyor ve ona bakarken bana "inna lillahi ve inna ileyhi raciun" aynen böyle söylüyor bende çok şaşırıp bak fare ayet okuyor diye kardeşime haber edip gösteriyorum.

Okudunuz mu?  Rüyada Fırın ve Tandır görmek (İmam Nablusi)

arifselim
Merhaba. Fare görmek genellikle düşmana işaret ettiği gibi aynı zamanda hastalıklara da işaret eder. Bir görüşe göre karşılaşılacak sıkıntılı durumlara karşı sabırla mücadele edilebileceği manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Helikopterle uçarken bir ağacın üstüne iniş yapıyoruz ve ben ağaçtan inerken helikopteri kullanan kişi dikkat et orda bir fare var diyor bir bakıyorum agacın içindeki bir boşlukta küçük beyaz bir fare. Ben de sarsılıp yere düşmesin diye başka bir daldan tutarak aşağı iniyorum. Hayır olsun . yorumu nedir


arifselim
Çok iyi bir durumdan kötü ve sıkıntılı bir duruma geçiş olarak kabul edilir. Beyaz farenin yorumu iyi değildir. Rüya sahibinin yaşayacağı kötü ve tatsız bir döneme geçtiğine işaret olarak tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleyküm hocam.ben üç gün öncesine kadar sözlüydüm fakat dün sözlümün babası bize geldi ve bu işin olmayacağını hayırlı olsun diyerek sona erdirdik.görücü usulü olmuştu ve bayanım.dün konuşmanın üstüne şöyle bir rüya gösterdiler.Salonda adamın oturduğu ayaklarının olduğu yerde bir tane el kadar siyah fare var.Karşısındayım bakıyorum ne olduğunu anlamaya çalışıyorum bakışıyoruz fareyle.hiç hareket etmiyor.sonradan fare olduğunu anlıyorum geri çekiliyorum tiksiniyorum.hayatımda ilk defa fare gördüm diye düşünüyorum.fare kaçmıyor hiçbir şekilde olduğu yerde duruyor.daha sonra farenin sırtında bir fare daha taşıdığını sırtlandığını farkediyorum.siyah fare.Hocam üç gündür güven ve hayal kırıklığıyla yaşıyorum.efendi temiz namazında dediğim insandan aileme ve bana karşı edebsizlikler gördüm.Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın bizleri.rüyamın yorumu nedir açıklar mısın Allah razı olsun

Okudunuz mu?  Rüyada Eşinin Başkasıyla Evli Olduğunu Görmek

arifselim
Aleykum selam. Allah’tan hayırlı bir nasip ve kısmet dile, böylesi belkide senin için daha hayırlı olmuş olabilir. Bu rüya ise, rüyayı gören kişiye çok yakın olan bir sinsi ve zararlı düşmanın varlığına işaret olarak yorumlanır. Elbette bu sonuçta bir rüyadır ve hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamın Aleyküm Sayın Yönetici,

Rüyamda büyükçe bir farenin (sıçan) kafasını koparıyorum ama kafasını koparırken tüm derisi de soyularak çıkıyor. Kafasız ve derisiz bir şekilde yere attığım fareyi izlemeye başlıyorum. Ayaklarını ve kuyruğunu havaya savurarak ve debelenerek yerde can çekişiyor. Daha tam öldüğünü göremeden uyanıyorum. Eğer rüyamı yorumlayabilirseniz çok memnun olurum. Allah şimdiden razı olsun.


arifselim
Aleykum selam. Bu rüya çok iyi ve güzel anlamda yorumlanır. Rüya sahibinin sürekli ayağına dolanan ve adeta ona bela olan birisinden kurtulacağına ve artık rahat edeceğine tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
İyi günler. Rüyamda tanıdık birinin evine gitmiştim. Evleri harabeydi ve içinde bir çok fare yavrusu vardı. Ev sahibi fareleri bir Kovada toplamıştı ve fareler oynuyorlardı. Kovadan çıkan fareyi ev sahibi tekrar kovaya atıyordu.


arifselim
Hayırlı günler. Bu rüya iyi olarak yorumlanmaz. Evin harabe olması da farelerin olması da tamamen olumsuzdur. O evdeki bir çok sorunların ortaya çıkacağına işaret olarak kabul edilir. Ayrıca tartışmalar ve düşmanlıklara da tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Derya78
Hocam selamün aleyküm rüyamda bilmediğim bir evdeyim yerde ince bir halı var halının altından fare kuyruğu görünüyor ama tüysüz sarı kahverengi arası inçe uzun bir kuyruğu var fare hareket etmiyor sadece kuyruk az az dalgalanır gibi hareket ediyor yanımda tanımadığım yüzünü görmediğim bir adam var sadece ayağını görüyorum bir de iki büklüm duruyormuş gibi boyundan ötürü. Ayakları çok normalin dışında fazlasıyla diyorum ki senin ayağın büyük başta öldür ama basmadı sonra masada iki küçük tabak çar zeytin ve peynir var içinde oraya bakarken arkadan bir şey geçti gibi oluyor bak fare geçti diyorum ama görmüyorum

Okudunuz mu?  Rüyada fındık bahçesi görmek

Hocam rüyada yerde inçe bir halı var halının altından sadece farenin kuyruğu görünüyor ama fare hareket etmiyor kuyruk dalgalanıyor gibi sadece rengi sarımsı kahverengi gibi tüysüz yanımda çok uzun boylu biri adam var iki büklüm duruyor tavana değiyor yüzünü görmüyorum ama ayakları çok büyük senin ayağın büyük vur da öldün diyorum vurmuyor sonra masada zeytinle peynir var arkasından fare geçti gibi oluyor tam görmüyorum ama bak öldürmedin diyorum kızıyorum


arifselim
Aleykum selam. Bu rüya sahibi için onun çok yakınında bulunan hilekar ve sinsi bir düşmanı olduğunun bir alamet olarak kabul edilir. Kişinin malından yiyen, ona zarar veren ve arkasından başka işler çeviren bir kimsenin varlığına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleykum hocam bende rüyamda fare gördüm beyaz sevimli bir fare fakat konsum var evimde ensesinden tutmuş fareyi bana yakaladım diyor ve benim üstüme doğru tutuyor bende kızıyorum fareyi at diyorum ama elinde gezdiriyor fareyi yakaladım die ve sonrasını hatirlamiyorum uyanmisdim


Tohat
Ve aleyküm selam. Farenin görülmüş olması rızıkla alakalıdır. Madden iyi olduğuna ya da olacağına işaret eden özellikle beyaz fare olması rızkın artacağından ve bu nedenle rüya sahibinin boşuna endişe ettiğine yorulur.


Kayıtsız Üye
Iyi aksamlar, Rüyamda sarı bir kedi sağa sola kosturup oynadıgını sandim.Yakindan ne oynuyo diye baktim, 4-5 fare öldürmüs. Ben de elime bir alip onlari topladim. Lütten rüyami yorumlar misiniz. Tesekkürler.

Okudunuz mu?  Rüyada eşinin seni silahla vurması

Tohat
Hayırlı akşamlar. Rüyanızdaki fareler kötülükleri kedi ise bu kötülükleri yok eden manasındadır. İçinizde veya etrafınızda var olan kötü olan her şeyi yok etmeye çalışıyorsunuz demektir.


Kayıtsız Üye
Merhaba rüyamda altı tane küçük beyaz fare gördüm.bana zıplayarak saldırmaya çalışıyorlardı.bende onlara elimde sopayla vuruyordum ama ölmüyorlardı.bu rüyamdan öncede yine büyük fareler gördüm beyaz ve siyah ne anlama geliyor.teşekkür ederim


arifselim
Merhaba. Hem siyah hemde beyaz fare görmek iyi değildir. Eğer beyaz fareleri öldürmüş olsaydın bu hayırlı yorumlanırdı. Ancak bu şekilde önündeki çeşitli engellere ve bunları bir türlü aşamadığına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Dün gece rüyamda ablam elinde çekmeceyle geliyor içinde fare var diyor bakıyorum ufacık fare sonra kiziyrm ona niye iceri getrdin diye fare kaçıyor sonra yakalaym derkn 3 tane fındık faresi hemn ayagimla üzerine tek tek basiyorm 2 si hemen oluyor 1i öldü saniyorum ama ölmemiş güya numara yapmış hemen onunda kafasını eziyrm ondan çok kan cikiyo etegimie bulasiyo kani .


Tohat
Sizi menfaati için kullanan ve sömüren bir kişinin varlığına, bu kişinin size bulaşması ve kullanmasından rahatsız olmanızdan dolayı kurtulmak için çözüm bulacak ve ondan kurtulacaksınız. En iyisini Allah bilir.


Kayıtsız Üye
Selamın aleykum.. Öğlen uykumda güya evimde 2 büyük siyah fare besliyormuşum ama biktigimdan ve tiksindiğimden dolayı onları istemedigimi farkettim.. İlk önce bir tanesini çok zorla yakalayıp hatta hayvan benle cebelleşti ve parmağımi ısırdı ama ben yakalayip balkondan aşağı attim.. Sonra annemin yardımı ile 2.sini sarı bir kalemle öldürüp yine balkondan aşağı attik.. Hayır olsun yorumlarsaniz sevinirim


Tohat
Ve aleyküm selam. Farelerin büyüklüğü iş hayatındaki sıkıntı ve sorunlara işaret eder ki onları öldürmüş olmanız da bu sorunların üstesinden gelebileceğinize delalet eder. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır.

Okudunuz mu?  Rüyada evli birinin başka biriyle nişanlanması

Kayıtsız Üye
Merhabalar
Eşimin rüyasını anlatmak istiyorum çünkü bir süre önce bende aynı benzer rüyayı görmüştüm
Eşim dün gece rüyasında evimizde iki tane fare olduğunu ve bir tanesini vura vura öldürdüğünü görmüş diğeri de öldürücekken kaçmış çıkmış evden.bende 5 aylık hamile bir bayanım bir süre önce bende evde 2 fare görmüştüm biri eşim uyurken koltuğun altında ayaklarına yakın yerde dolasıyodu eşim farketmiyodu bile uyuyodu ama ben öldürebilmişmiydim hatırlamıyorum


arifselim
Merhaba. Eşinin gördüğü rüya çok iyi ve hayırlıdır. Fareleri öldürmesi onu rahatsız eden, eteğine ve ayak altında dolaşan, malından yiyen ve art niyetleri olan birilerinden kurtulacağına işaret olarak yorumlanır. Senin gördüğün ise eğer öldürmemiş ise genellikle maddi zararlarla karşı karşıya kalmaya tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Toprak deniz
Babam 85 yasında biri
Rüyamda onu gördüm oturmuş elinde bir sopa küçük bir fareyi yakalamaya çalışıyodu ama niyeti öldürmek değildi sanırım,
farede öyle tatlı bişeydiki hemde konuşabiliyordu ve babam kovaladıkça o da zıplayıp oynuyordu gülüyodu yani farenin hoşuna gidiyordu, bende inanın onun bu sevimliliğine yakalanmasını istemiyordum.

Babama,baba dikkat et yakalarken kendine falan zarar verme,hani yaşlısın sağa sola dönerken dedim,

Rüya bundan ibaret ve annemi 1buçuk yıl oluyor kaybedeli,babamıda kaybedersem dünyada pek bişeyim kalmaz,annemi o kadar özlüyorumki,
bide babama dayanamam,beni bir gün incitmedi ,bırakın beni incitmeyi iyice yaşlanana kadar herkesin yardımına koşan biriydi,karşıdaki insan kötü dahi olsa onun ihtiyacını giderirdi hiç düşünmeden yani nasıl biri olduğuna bakmazdı hiç…
Hepimiz insanız günahkar kullarız,sizden dua istiyorum anne ve babamın günahlarının affı için,Rabbim onlara kabir azabı çektirmesin,cehennemde yakmasın,cennetine koysun diye lütfen duanızı esirgemeyin, şimdiden tşk ederim ,RABBİMİZ sizleri bizleri affu mağfiret eylesin kardeşlerim amin.
Huzurda kalın huzuru bulun duasıyla.

Okudunuz mu?  Rüyada eski eşini görmek

Tohat
Allah annenin de babanın da mekanını cennet eylesin inşAllah. Hayırlı bir evlat olarak onlar için yapman gerekenlerin farkında ve bilincindesin. Bu yolda devam etmeye özen göstermelisin ki rüyanda bununla alakalı olup karşına çıkacak insanlara ve onlarla kuracağın arkadaşlık, dostluk ilişkilerine dikkat etmelisin. Rüyanın tabirine göre fesat yapmaktan, insanların arasını bozmaktan çekinmeyen biri ile karşılaşacağını gösteriyor. Yakınlık kurman dünyaya dalman ve hatalar yapmana sebebiyet verebilir. Allah’a sığınmalısın. Doğrusunu en iyi bilen elbetteki Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Selamun aleyküm. Rüyamda 1 tane siyah fare gördüm ama simsiyah. bizim odanın kapısından içeri girdi girer girmez hemen koltuğun arkasına gitti ondan sonra kafamı az aşağı indirdim bir baktım 1 tane daha fare ama o da nasıl söyliyim siyah değil kahve rengi yeşil gibi bişe ama o normal duruyordu uslu uslu . sonra kafamı sağ tarafa bir çevirdim ordada bir fare ama o da bembeyaz uyuyordu ama o da yani bunları bir odanın içinde gördüm


Tohat
Ve aleyküm selam. Her konuda kendi ayakların üzerinde durarak insanların minnetini üzerine çekmemen, kendi sorumluluğunu alman ve bunu layığıyla yerine getirmen, kimseye muhtaç olmamaya çalışman gerektiğine yönelik bir rüyadır. Allah doğrusunu en iyi bilendir.


Cemil99
Selamün aleykum, hocam rüyada sırtımdaki giysinin içine fare girmiş bolca bir giysi var üzerimde , ben fareyi farkedince bir sopa yardımı ile çıkarmaya çalışıyorum, ama fareyi görmüyorum, bana bir zarar vermiyor, biraz korkmuşum fakat sırtımdan aşagıya çıkartırken uyanıyorum. Ne olabilir


Tohat
Ve aleyküm selam. Kıskançlık duyan, yaptıklarından hasetlik hisseden birinin varlığına işaret eder. Etrafında dolanıp ne yaptığını gözlemleyip kötü niyet ile bakan bu kimseye karşı dikkatli olman gerektiği yönünde bir rüyadır. Hakkıyla bilen bir tek Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada eski sevgiliye mesaj yazmak

Kayıtsız Üye
Hayırlı günler mumsema ekibi.rüyamda tanımadığım birinin evindeyim yataklar kurulmuş uyuyorum uyandığımda yanımda küçük bir kız çocuğu 5 vy 6 yaşlarında hemen yanimda uyuyordu oda uyandı annesi mi bilmiyom ama bir kadın bana diyor bu kızı korumak için senin yanında uyuttuk ve artık seninle uyusun dedi ben nedenini sorunca bana başka yerde uyudugunda fareler ona geliyor kanını emiyor vücuduna yaralar bırakıyorlar.bak senin yanında uyudu hiç bir şey olmadi dedi.ben korkmaya başladım olmaz o zaman kız benim yanımda diye bana da gelirler dedim farelerden korkuyom dedim odaya baktım bir sürü açık borular var odadan geçen başımızın onunde de açık baya boru var yastiklarimla kapatiyom güvende olalım diye ama odanın diğer tarafindakiler açık kalmış.öylece kız yanımda başımı yastığa koyuyom ama uyumuyom.sonra kendimi bizim eski evde goruyom beşinci katta oturuyoz merdivenleri cikarken bir arkadaşı goruyom oda dördüncü katta oturuyorr yaninda da küçük sus köpeği tam evine giderken elektirik kesiliyor ben karanlıkta evime doğru gidiyim ama o karanlıkta kopek beni takip ediyor peşinden geliyor korkuyom hemen e eve gidiyom kapıyı kapatiyom bir isildak getirip komsuma veriyom köpeğin sahibi olan komsuma.sonra eve tekrar girdiğimde içeri giriyom erkek kardeşimi goruyom oda şaşkın çünkü etrafta fareler var.mutfaktada birden fazla var hem koridorda hem mutfakta bir tarafta canlı fareler dolaşıyor ama zarar vermiyorlar bize.ve bir taraftan da ölmüs kan içinde olan fareler var.sanki biri vurmusta ezmis gibi ama biz değiliz gördüğüm manzaraya bu.sonra kendi bir arabada buluyom içerde bir buçuk yıldır ayrı olduğum eşimi goruyom boşanma surecindeyiz neyse eşim bana büyük bir özlemle sarılıyor cinsel ilişkiye giriyor tam o sırada bir kız çocuğu beni çağırıyor arabadan cikiyom eşime geleceğimi soyluyom ruyam bitiyor tedirginllikle uyaniyom.hayır olsun rabbim serden sakinsin.ruyami yorumlar misiniz Allah razı olsun

Okudunuz mu?  Rüyada eşofman görmek

Tohat
Hayırlı günler. Özel hayatın ile ilgili bazı sıkıntı ve sorunlara sahip olduğun bunlardan kurtulmak ve çözüme kavuşması için çareler aradığını gösterir. Bu istek ve dileklerinin yakın bir zamanda vuku bulacağı, rahata ve feraha ermenin mümkün olacağı günler yaşayacağına, vereceğin emek, çalışma ve azim ile hayatını rayını koymayı başaracak eskiyi hatırlamayacak kadar güzel günler göreceksin. Maddi anlamda sıkıntısız ve ekonomik sorunlar görmeyeceğin projelerde bulunacaksın. Başarıların var olan sıkıntılarını geride bırakacaktır. Doğrusunu en iyi bilen bir tek Allah’tır.


Ümmü
Selamun Aleyküm . Yaklaşık 10 gün önce taşınmış olduğumuz yeni evimizin mutfak dolabının içinde büyük beyaz bir fare gördüm.Ben korkuyordum ama Fareyi şu an konuşmadığımız aramızda küslük olan ablam tutup evden dışarıya çıkardı. Gördüğüm bu rüyadan evvel sahura kalkarken ise aynı mutfak dolabımda bir tane leopar desenli büyük yılan ve fazlaca küçük yılan gördüm bu defa yanımda babam vardı ama ben korkarken o gülüyordu. Rabbim hayır versin şerse hayra tebdil eylesin. Yorumunuz nedir acaba ?


Tohat
Ve aleyküm selam. Çalışmalarında gösterdiğin başarılar, bulunduğun konum, imrenilecek çalışmalar bazı kimseler tarafından çekilemez bir halde olduğundan gösterdiğin çaba ve çalışmaların önünde engel olmak amacıyla durmaya çalıştığına delalet etmektedir.
İkinci rüyanda ise yılan genel itibari ile olumlu olarak tabir edilmez. Açıklarını bularak bunları kötü zamanında kullanarak sana şantaj yapmaya çalışmak için kol gezen birinin etrafında dolandığına işaret etmektedir. Allah en iyisini bilendir.


Kayıtsız Üye
Selamünaleyküm
İki seferdir üst üste aynı şekil rüyalar görüyorum. Birisinde karnımın içinde biri ölü diğeri canlı iki fare gördüm. Canlı olan kımıldıyordu onu sıkıp öldürdüm. Diğer rüyamda ise iki tane kurt gördüm. Kurtlar bir tane kızı boğup öldürmüşlerdi. Onları izliyordum takip ediyor bir yandan da korkuyordum.
Cevaplandırdığınız için teşekkür ederim.

Okudunuz mu?  Rüyada eşini başkasıyla görmek

Tohat
Ve aleyküm selam. Ilk ruyanin tabiri sana özellikle maddi konuda yük olacak kimselerin sıkletinden kurtulmak için yollara başvurmana ve bunu başaracağına delalettir. Ikinci rüyan senin girdigin işlerde başarılı olabilcek gücü ve kudreti kendinde bulacağına, kendine olan özgüvenin sayesinde birçok işin üstesinden gelebileceğine işaret etmektedir. Allah doğrusunu bilendir tâbi.


Kayıtsız Üye
Merhabalar
Bir iş görüşmesine gidecektim hayır mı şer mi olur gibi niyetlerle uyudum. Rüyamda eski evimin mutfağından fare çıktığını gördüm. 2 fare oldu daha sonra. Annem yanımdaydı bende anne anne diye kaçmaya başladım . Fareler beni kovaladı. Anne nidalarıyla korkuyla uyandım. Bir de bir arkadaşımı gördüm. Uyumadan önce başka bir insanın hayırlı mı hayırsız mı olduğunu niyetleyerek uyumuştum. Bu arkadaşımı görmem bu yola gitmenin daha uygun olduğunu mu gösterir. Bir rüya içinde hayırsız iş fakat müspet bir arkadaş olması mümkün müdür 🙂 ?
Sizlerin görüşlerini bekliyorum
Teşekkürler


Tohat
Merhabalar. Niyetlenip uyuduğun istihare ise bunu bir kerede anlamak mümkün değildir. Rüyanın tabiri hayırlı değildir. Ruyanın tabiri birilerinin senden çıkar gözetmek amacıyla sana sıkıntı vereceği yönündedir. Ayrıca bir rüya içinde iki niyet edilmez. Hakkında hayırlı olup olmağını anlamak için yedi kere uyuman gerekir. Allah doğrusunu bilendir tabi.


Nick2
Oğlum rüyasında siyah bir yılan görmüş balkonda.Derisi muşamba gibi sert ve parlakmış.Kapıyı ve camları da kapatmış.Sonra eline bir demir sopa gibi bir şey alıp kapının arasından onu öldürmeye çalışmış ama derisine işlemiyordu diyor.Ama içeri girememiş. Bundan ayrı olarak aynı gün evin içinde gri renkte bir büyük fare görmüş.Uzaktan kediye benziyor sevimli görünüyormuş.Sevmek için yaklaşınca fare olduğunu görüyorum ve elime bir çamaşır sepeti alıp onu hapsediyorum diyor.Sonra ben bunu öldürürüm diyor sepeti kaldırıyor fare kaçıyor.Onu baya kovalamş ve hatta sepetle karnının ortasına sertçe vurmuş bölünsün diye ama öldüremedim galiba diyor.Yorumlarsanız çok sevinirim.Teşekkür ler. Selamunaleyküm

Okudunuz mu?  Rüyada evlenip bebek sahibi olduğunu görmek

Tohat
Hayırlı günler. Birinci rüyada rüya sahibinin kendisini çekemeyen kimselere karşı kendini güvene aldıktan sonra bu kimselerle başa çıkmaya çalıştığına ve bunun en iyi yol olduğuna delalet eder. Rüya sahibi başına geleni idare etmede iradeli bir kimse olduğuna da işaret eder.
İkinci rüyada ise, Bir konuda kafasına takmış olduğu bir sıkıntıyı kendi başına çözüp halletmeye çalışacağına, rakiplerini geride bırakacağına delalet eder. Allah en iyisini bilendir.


ezgi9696
Selamın Aleyküm Rüyamda bir arkadaşımın fazla eşyalı olmayan birazda eski görünen evinde gezinen bir fare gördüm korktuk fareden sonra babam o fareyi yakalayıp yastıkla birlikte fare yastık kılıfının içerisindeydi camdan dışarıya attı sonra halının üzerinde 2tane küçük siyah fare yavrusu gördüm yanyanalardı onlardan korkmadım severek bakıyordum onlara rica etsem yorumlayabilirlisiniz


Tohat
Ve aleyküm selam. Fesat ve dedikodu yapan bir kadından kurtulmaya ve ev içerisindeki bereketin rızkın artması manasındadır. Tutulup atılan fare kötü huy sahibi olan kadına evdeki diğer fareler ise bereketin çokça olabileceğine rivayet olunur. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.


rüyada fare görmek, rüyada fare gormek, rüyada fare görmek imam nablusi

Bu kategoride yer alan Rüyada Fırtına görmek (İmam Nablusi) başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada Fare görmek (İmam Nablusi) Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.