Anasayfa
8 Ağustos 2021, 15:56
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada Üzgün olmak (imam nablusi)

İsrâ
ÜZGÜN

Rüyada üzgün olduğunuzu görmek, müjdeli bir haber alacağınıza işaret eder.


Cevap: Rüya Tabiri: Rüyada Üzgün olmak (imam nablusi)

YAZGÜLÜ
Rüyada üzgün olmak insanların dertlerini dinleyerek sizinde onlarla birlikte dertlenmenize ve işlemiş olduğunuz günahların affınasığınmanıza yada görülen rüya bazende tam tersine neşe ve mutluluk olarak da söylenmektedir.

Okudunuz mu?  Rüyada Türk Kahvesi Yapmak

Yorum: Rüyada Üzgün olmak (imam nablusi)

Kayıtsız Üye
Rüyamda

bir yıldır ayrı olan kocamı gördüm,
üzgündü, ona mesaj göndermişim, bana bir daha böyle çocuklarımız hakkında üzücü şeyler yazma dedi. sanki birleşmiştik geri.

bir yıldır hiç görüşmüyoruz kocamla, bende elektronik posta adresi var ama kullanıyor mu bilmiyorum,oraya arada bir mesaj gönderiyorum-cevap hiç gelmiyor geri, boşanmak istiyor.

Okudunuz mu?  Rüyada üç tane mezar görmek

yorumlarsanız sevinirim Allah
selam ve Duâ ile


Yorum: Rüyada Üzgün olmak (imam nablusi)

Tohat
Düşünüp etkisinde kaldığın ve yaşadıklarından ötürü görmüş olduğun bu rüyanın tabiri yoktur. Beklediğin ve gerçekleşmeyen bir olayın etkisinde kaldığın söylenebilir. Allah hakkında hayırlısı ne ise onu eylesin inşAllah. Doğrusunu ancak Allah bilebilir.

Okudunuz mu?  Rüyada tarla bahçe görmek

rüyada üzgün olmak , rüyada üzgün olduğunu görmek, rüyada uzgun olmak

Bu kategoride yer alan Rüyada Uykudan kalkmak görmek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada Üzgün olmak (imam nablusi) Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.