Anasayfa
8 Mayıs 2021, 22:30
Namazlar
Yönetici

Beş vakit namazın kılınışının resimlerle kılınışını gösteren afiş

Kayıtsız Üye
bu isteğimi yerine getirir seniz çok sevinirim.ben bir din.k öğretmeniyim afişlerinizi çok beğendim.


5 vakit namaz özet kılınış tablosu

@hmet
5 VAKİT NAMAZ ÖZET KILINIŞ TABLOSU

Beş vakit namazın kılınışının resimlerle kılınışını gösteren afiş

NOT : Namazda Fatiha Sûresinden sonra Zamm-ı Sûre okunur. Zamm-ı Sûre; Kur’an-ı Kerimden en az üç ve daha yukarı âyet veya bir sûredir.
Genellikle Fatiha’dan sonra Kısa Sûreler diye bildiğımız (FİL, KUREYŞ, MAUN, KEVSER, KAFİRUN, NASR, TEBBET, İHLAS, FELAK, NAS SURELERİ) sûrelerden birisi okunur.
Lütfen en doğru din bilgisini size en yakın diyanet görevlilerine sorarak yada güvenilir dini kitaplar okuyarak öğreniniz. Her şeyin en doğrusunu Allah bilir.


namaz kılınışı, 5 vakit namaz tablosu, namazların kılınışı

Bu kategoride yer alan Namaz Vakitleri Ile Ilgili 10 Karelik çözülmüş Bulmacalar başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.

Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Beş vakit namazın kılınışının resimlerle kılınışını gösteren afiş Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.