Anasayfa
9 Mayıs 2021, 1:18
aile
Yönetici

Geçinmek bir sanattır (Aile Terapisti)

ASRIN
Ailenin iyi geçine bilmesi için en büyük fedakarlığı kadın gösterir bazı şeyleri sineye çekerek çocukları için onların huzursuz ve mutsuz olmamalrı için elinden geleni yapar ve eşi ile geçinmek zorunda kalır.


Yorum: Geçinmek bir sanattır (Aile Terapisti)

seyit gazi
vaktiyle adamın birine karı dayanmıyordur… yine evlenecek, hali vakti yerinde bir kadın gelir bu adama talib olur. adam şaşırır, der ki : ben aksi birisiyim, beni de bilen bilir, neden bana talib oldun der. kadında : seni o aksi duruma sokan insandan daha aksi kim olabilir ki der. bu cevap adamın hoşuna gider gül gibi geçinip giderler

demem o ki; insan kendisini aksi duruma düşüren hususları gözden geçirir ve bunlardan uzak durursa en aksi insan bile, yağ gibi olabilecektir ama insan kendini bilmez ve kendini aksi duruma sokan hususlara sokulur sokulur durursa; en geçimli insan bile geçinilmesi zor bir insan haline gelebilir.

Bu kategoride yer alan Eşini Kıskanmak başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.

Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Geçinmek bir sanattır (Aile Terapisti) Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.