Anasayfa
8 Mayıs 2021, 6:31
missa96
Abone

Başımıza gelen belalar

Başımıza gelen belalar

Kayıtsız Üye
Ben esimden ayrildim. Ailesinin aileme bana attigi iftiralar sonucu ve onun bana verdigi güvensizlik sonucu ondan ayrildim. Beni hamile halimde terk etti gitti. Bana ve cocuguma acimiyormusun dedigim halde söyledigi tek sey ikinizde geberin oldu. Beni sanki gayri mesru cocuk mus gibi ortada babamin evine iskence yaparak dönmemi sagladi.
Ve nihayetinde cocugumu kaybettim.
Konulari fazla acmadan, sunu söyleyim gitmesinin sebebi parada saadet buldugu içindi. Tam üc ay evliligimi kurtarmaya calistim olmadi.

Okudunuz mu?  Allah beni nasıl affeder?

Sonra baska kadinlarla gezmeye basladi. Annesi babami arayip kizin kapima dul geldi dedi iftiralar küfürler söyledi. Esimde bana hakaret etti sürekli. Sonra mahkeme sikayet felan derken artik bizi rahatsiz etmiyorlar. Esim simdi baska kizlarla geziyor, sabahlara kadar barlarda geziyor. Paraylada saadeti bulmus. Icim öyle yaniyorki, sabir çok aci.

Okudunuz mu?  Baba sevgisi ile ilgili hadisler

Benim babam çok sabirli bir insandir. Ama bunlari kaldiramiyor. Sabirlyim bekliyorum diyor. Ama ilk karsima ciktigi yerde onu ve Annesini sakatlayacagim diyor. Sabirla gelecek günü bekliyorum diyor. Ve yakinda karsi karsiya gelecegiz cünkü bosanma davamiz var.
Korkuyorum… Hemde çok korkuyorum…. Aileme onlarin yüzünden bir zarar gelmesinden korkuyorum… Öfkem gecmiyor. Onlarin yaptiklarini sineme cekemiyorum. Yasadiklarim yeter ama eğer babamin, ve ailemin onun yüzünden basi belaya girerse kendimi affetmem.

Okudunuz mu?  Rükû da ve Secde de Ve Bihamdihi Eklenir Mi ?

Dua ediyorum, ama bilmemki günahkar dudaklarim günahkar kalbim. Amellerim dualarimin kabul olmasina yetermi. Ama eğer sizler dinine bagli insanlarsiniz belki sizin duaniz kabul eder. Eger benim için Dua ederseniz ,bu beladen kurtulmam için size su aciz halimde duaci olurum.

Burasi dert yanma sitesi degil, ama caresizim… Zamaninizi bu mesaji okumak için ayirdiginiz için Allah razı olsun. Ve vaktinizi aldigim için hakkinizi helal edin.

Okudunuz mu?  Hasta hayvanlar için dua

Cevap: Başımıza gelen belalar

yeşil sancak
Allah yardımcınız olsun….

Bu kategoride yer alan Denenmiş çok Tesirli Dua başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Başımıza gelen belalar Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.