Anasayfa
9 Mayıs 2021, 1:18
aile
Yönetici

Evlilik Dua’sı Arapça

Fetva Meclisi
Arapça Evlilik Dua’sı

اَلْحَمْدُ لِلّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ. وَ الصَّلاَةُ وَ السَّلاَمُ عَلَي رَسُولِناَ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ صَحْبِهِ اَجْمَعِينَ

رَبّناَ هَبْ لَنَا مِنْ اَزْوَاجِنَا وَ ذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ اَعْيُنٍوَاجْعَلْناَ لِلْمُتَّقِينَ اِماَماً


Cevap: Evlilik Dua’sı Arapça

ASRIN
Evlenecek olanlar bir birlerine karşı dualar ederek söz vereceklerine iyi günde olsun kötü günde olsun bir birlerinin yanında ayrılmayarak bir birlerine destek olacaklarını sağlıkta yada hastalıkta gibi sözler ile bir birlerine evlilik yemini ederler.


evlilik duası arapça, arapça evlenme duası, evlilik duası türkçe

Bu kategoride yer alan Kocamın gözü hep dışarılarda; doğru yolu bulması için ne yapmalıyım, ne gibi dualar etmeliyim? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.

Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Evlilik Dua’sı Arapça Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.