Anasayfa
8 Ağustos 2021, 1:11
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada Pastırma Görmek (imam nablusi)

Rüyada Pastırma Görmek (imam nablusi)

Muhasibi
PAS TIRMA

Rüyada pastırma görmek, yolculuğa, muamelelerini geciktirmeye ve bir şeyi mahallinin dışına koymaya veya namaz ve zekatı vaktinin dışında elde etmeye yorumlanır.

Pastırma yediğini görmek, para biriktirmeye ve faydalı bir iş tutmaya işarettir.

Okudunuz mu?  Rüyada Portakal Ağacı Görmek (imam nablusi)

Birinin kendisine pastırma verdiğini görmek, pastırma verenden borç veya bir iş karşılığı para almaya yorulur. Birine pastırma vermenin yorumu da bunun tersidir.

Kendini bir dükkanda pastırma satarken görmek, mal ve gelirinin bir kısmını zekat ve sadaka olarak dağıtmaya işaret olarak yorumlanır.

Okudunuz mu?  Rüyada parmak çocuk görmek

Cevap: Rüya Tabiri: Rüyada Pastırma Görmek (imam nablusi)

YAZGÜLÜ
Rüyada pastırma görmek hareketli bir yaşantınız olduğuna fakat bunun sadece size zararı dokunmasına gecesi gündüzüne karışmış dünyayla ilişkisini kesmesine işaret eder.


rüyada pastırma görmek nablusi

Bu kategoride yer alan Rüyada Puhu Kuşu Görmek (imam nablusi) başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada Pastırma Görmek (imam nablusi) Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.