Anasayfa
8 Ağustos 2021, 1:11
Rüya Yorumu
Yönetici


Rüyada Pestil Görmek (imam nablusi)

Muhasibi
PESTİL

Rüyada erik, dut, yahut üzümden yapılan pestil görmek veya yemek, Anadolu illerinden birisine bir geziye çıkacağınıza; yahut oralardan size bir misafir geleceğine yorumlanır. Kendinizi pestil yaparken görmek, evli iseniz çocuğunuz olacağına, bekar iseniz evleneceğinize veya yeni bir iş sahibi olacağına işarettir.

Cevap: Rüya Tabiri: Rüyada Pestil Görmek (imam nablusi)

YAZGÜLÜ
Rüyada pestil görmek hazıra yada herhangi bir mirasa konmadan kedi çabaları ile çok çalışarak kendi başına hiç bir kimsenin yardımı olmadan kendi başına kazandığı dünyalığına yada pekmez mayhoş yada bayat ise tam tersine işaret eder.


rüyada pestil görmek, rüyada pestil yediyini gormek imam nablusi, rüyada pestil görmek nablusiBu kategoride yer alan Rüyada pişmiş deve görmek ne anlama gelir başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada Pestil Görmek (imam nablusi) Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.