Anasayfa
9 Ocak 2023, 22:57
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada tanıdığımız birinin hacca gittiğini görmek

Rüyada tanıdığımız birinin hacca gittiğini görmek

Kayıtsız Üye
Rüyada tanıdığımız birinin hacca gittiğini görmek ne demektir Rüyamda tanıdığım birisi hacca gitti ne anlama gelmektedir ?


Cevap: Rüyada tanıdığımız birinin hacca gittiğini görmek

arifselim
Rüyada hacca gitmek hayırlı bir rüyadır. Hacca giden kişinin faydalı olacak ilim öğreneceğine, çokça bolluğa berekete ve hayırlı kazanca yorumlanır. Genellikle hac ilme yorumlanmıştır.


Yorum: Rüyada tanıdığımız birinin hacca gittiğini görmek

Dilasu
Annem beni yanımda küçük Mekkeli bir kızı memleketine götürmek ve hac görevimi yerine getirmek için uğurladıklarını ardından ise hac görevimi yerine getirip döndükten sonra konuştuğumuzu, benim ona "Allah’ım Kadife kulunu da çağır" diye çok içten şekilde dua ettiğimi anlattığımı görüyor yardımcı olur musunuz? Şimdiden Allah razı olsun.


Yorum: Rüyada tanıdığımız birinin hacca gittiğini görmek

arifselim
Her açıdan hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüyanın anlamı , bir emeline ulaşmak adına bir araya gelinecek ve aynı doğruda birleşilecek tanımadık kimselerin varlığına yorulur ayrıca bolluk, bereket ve kazanç elde etmeye işaret eder. Hakkıyla bilen ise ancak Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada taşlandığını görmek

Kayıtsız Üye
Rüyamda erkek arkadaşımı bir bayan akrabam ile hacda olduğunu gördüm onlarla konuşuyoruz bana hacca gittiklerini söylüyorlar ve bende şaşırıyorum. Erkek arkadaşımın yüzünü nurlu bir şekılde diğer bayan akrabamında beyaz başörtülü beyaz kıyafetli gördüm.


arifselim
Rüyada hacca giden birini karşılamak insana huzur, bereket ve mutluluk getirecek birini karşılayacağına alamet eden bir rüyadır. Ancak kendine helal olamayan biri ile hacca gitmek bazı hatalara ve günahlara alamet eder. Bu sonuçta bir rüyadır ve asla kesin manası olur diyemeyiz. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Umrede olan bir tanıdığım beni rüyasında kırmızı arabadan indiğimi elimde porselen tabaklar la ona misafirliğe gittigimi görmüş bunun anlamı nedir

Okudunuz mu?  Rüyada tacize uğramak ve kurtulmak

arifselim
Bu rüya içinde bulunduğun sıkıntılarından kurtulmana ve isteklerinde başarılı ve muvaffak olunacağına işaret eder. Aslında kişinin durumuna bakılarak yorumlanırsa daha isabetli bir tabir olur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Edirnezeynep
Komşum rüyasında benim temiz krem rengi bir gelinlik giydiğimi ve bu şekilde umreye gittiğimi ve sonra umreden dönünce hacca da git mek için hazırlık yaptığımı söylediğimi görmesi.


arifselim
Bu rüya bekar ve evlilik çağında olan bir kız için çok hayırlıdır. İstek ve dileklerinin gerçekleşmesine, kısmetinin açık olacağına ve hayırlı evliliğe tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Mukaddes
Arkadasim rüyada birlikte hacca gittigimizi ve orda agladigimi görmüş bunun yorumu nasıl simdiden teşekkürler


arifselim
Bu rüya hayır görmek, hayır işlemek ve iyilikler görmek demektir. Hem maddi ve hemde manevi açıdan bolluk ve berekete kavuşmaya delalet eden rüyalardan tabir edilir. Allah’tan hayırlısını isteyin, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada terleyip atlet değiştirmek

Kayıtsız Üye
Merhaba.rüyamda sabah namazı kilmak için cabaliyordum yer ariyordum daha sonra namazı kildim ve ardindan eşim şuan hapiste ve rüyamda ikimize de basvurumuzdan kisa bir sure sonra hac çıktığını gördüm inanilmaz heycanliydik ve para bulmaya girismistim hacca gitmek için ruyami yorumlayabilir misiniz


arifselim
Merhaba. Rüyada sabah namazı kılmak oldukça hayırlıdır. Çok uzun süredir devam eden sorun ve sıkıntılarından kurtularak rahata kavuşmaya işarettir. Hacca hazırlık yaptığını görmekte aynı manada tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda eşim telefonla konuşuyor ve eşimin konuştuğu kişi de benim tanıdığım fakat küs olduğum kişi. Eşime hacca gideceklerini kurada çıktıklarını söylüyor eşim de kiyafetleriniz geldi mi diyor o kişi de geldiğini söylüyor bunun üzerine eşim kıyafetleri giyip fotoğraf çekinip whatsap tan göndermelerini merak ettiğini söylüyor…

Okudunuz mu?  Rüyada teyze görmek

arifselim
Bu rüya yapmayı planladığı işlerin yolunda gideceğine, hayırlarla karşılaşacağına işaret eder. Ayrıca temiz ve iyi niyetlerle bir işe kalkışmak, bunun için gün saymak ve bu iş için heyecanlanmak manasında tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Ruyamda ölmüş baba annemi gördüm ölmüş cenaze yı gömmek için birilerını bekliyoruz osıradada baba annem kefene sarılı bır yatagın üzerınde duruyordu yüzü acıktı bembeyaz ve çok güzeldı ama gözünden yaş akıyordu benimle konuştu kimseye ölmedigimden bahsetmededi Allah beni cagırıyor gıtmemlazım dedı çok merak edıyorum anlamını


arifselim
Allah rahmet eylesin. Bu rüya babaannen için çok hayırlıdır. İyi bir durumda olması ümit edilir. Ayrıca bir görüşe göre ise babaanneyi böyle görmek bir konuda bir pişmanlığa veya vicdan azabına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Cihan ozbalci
Ruyamda dayimlarla beraber bizim evdeydik ve ananemin kardesi buyuk teyzem beni aradi kendisi hacidaymis ve bizimle konusmak için bizi aramis çok sicak ogul burasi ama genede güzel ve bir o kadar da zevkli diordu snra telefonu dayilarimdan birtanesine verdim o konusmaya devam etti bende diğer dayilarim ile beraber yan odaya gectim

Okudunuz mu?  Rüyada Üniforma Görmek (imam nablusi)

arifselim
Bu rüyayı gören kişinin karşısına iyi huylu ve ahlaklı birisinin çıkacağına işarettir. Dünyevi anlamda mutluluğa ve uhrevi anlamda da derecesinin yükseleceğine işaret olarak tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Yakın arkadaşım rüyasında umreden geldiğimi beyaz bir kıyafet içinde evlerine girmeden kapıdan ona getirdiğim sarı hurmaları hediye ettiğimi görmüş


arifselim
Böyle bir rüya hayırla yorumlanır ve dileklerin kabulüne, mutluluk verici haberler alacağına ve sürpriz gelişmeler yaşayacağına işaret olarak tabir edilir. Daha isabetli bir yorum ise ancak kişiye özel olursa mümkün olabilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada tırnak kesmek

Kayıtsız Üye
Annem rüya görmüş anneme sormuşlar hacca gidecek misin?? Diye. Annem benim çıktı ama ben gitmeyecem benim adımı söyleyerek o gidecek demiş.
Aynı gece de yigenim benim elimde tarağımin kırıldığını görmüş.
Bu aralar çevremdeki insanlar benim ile ilgili rüyalar görmeye başladı rica etsem açıklar mısınız?? Anlamı nedir rüyaların???


arifselim
Başkalarının seni rüyalarında sık sık görmeleri kötü değildir ancak her rüya ayrı ayrı tabir edilmesi uygun olabilir. Hacca gideceğinin söylenmesi mutluluk verici şeylerin olması manasındadır. Tarak kırılması ise ağzının tadını bozacak şeylere işaret eder ancak bu rüya sahibini ile de ilgili olabilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Meraba rüyamda abimin umreye gitmesi için hazirlik yaptığımızı gördüm.ev çok kalabalikti onu yolcu edioduk.bizde gidelim umreye diorum abim sadece ben gitcem diyordu.umreye gidecegi içinde degisim baslasin gibi bisey diyordu

Okudunuz mu?  Rüyada tuvalette çiş yapmak ne anlama gelir?

arifselim
Merhaba. Rüyada hacca ve umreye gitmek, gitmeyi istemek, gideni görmek ve benzeri olarak görülen tüm rüyalar hayırlı rüyalardan kabul edilir. Bu rüya hayırla, iyilikle ve iyi kimselerle karşılaşmaya alamet olarak kabul edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Annem rüyasında; benim kız cocugumu doğurup annemin yanına gittigimizi ve çok güzel bir kız çocuğu olduğu ve eşimle birlikte hacca gidecegimizi soyledigimizi görmüş. Annem de bebeği goturmeyin orda hasta olur bize bırakın siz gidin demiş ama ben yok onu da goturecegimi söylemişim. Hayırlısı ile ne anlama gelebilir. Teşekkür ederim


arifselim
Çok güzel ve hayırlı bir rüyadır. Senin için müjdeli haberler almaya, dua ve isteklerinin gerçek olmasın ve sevineceğin hayırlı gelişmelere yorumlanır. Rüyanızın hayrını dileyin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
rüyamda esimle ben aniden hacca gidiyoruz orda abim enistem akrabalardan goruyorum kizim ve babaaneside var fakat aklkma geliyor esime kiziyorum biz ihrama girmedik acele getirdin simdi napacagiz diye düşünüyorum kayinvalidem ekmek yiyor fakat kendisiyle hiç konusmuyoruz küs gibi duruyor

Okudunuz mu?  Rüyada toprak kayması

Tohat
Aile içinde gerçekleşecek huzur ve mutluluğa işaret eder. Bu rüya, rüya sahibi için bilgi verecek kadar ilim sahibi olmasıyla tabir edildiği gibi dünyada en güzel nimetleri en güzel şekilde yaşamanız şeklinde de tabiri söz konusudur. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır tabiki.


Kayıtsız Üye
Abim ve yengem hacca gidiyorlardı ve bana söylediler sende gelmiyormusun diye ben dedim hayır sonra yengem dedi sen işlemlerini yaptın ya sende geleceksin sonra ben diyordum beni bekleyin bir düş bir abdest alayım gidelim sonra abim yengem gidiyordu ben uçağı kaçırıyordum bu ne anlama geliyor


arifselim
Rüya sahibinin gerçek hayatta hayırlı, faydalı ve güzel işlerini geciktirdiğine, pişman olmamak için çabuk davranması gerektiğine dair bir işaret gibidir. Bu işler kişinin durumuna göre değerlendirilmelidir. Yinede bu bir rüyadır ve hayırlısını dilemek en doğrusudur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada uçağa binmek

Kayıtsız Üye
rüyamda daha önce beraber umreye gittiğimiz kişilerden bazıları umreye gidecek bende havaalanına gidip uğurlamak istiyorum. annem de benimle beraber geliyor koştura koştura gitmeye çalışıyoruz annem yoruluyor bir yerde kalıyor. ben gidip umrecilere yetişiyorum onları görüyorum. etrafa bakınırken umrecilerden biri ile çarpışıyoruz.


arifselim
Eğer o kişileri tanıyorsan bu rüya öncelikle onlar hakkında yorumlanır. O kişilerin tüm sıkıntılarından kurtulmaları manasındadır. Ayrıca senin için ise onlardan gelecek olan sevinçli bir haber alacağına tabir edilir. Rüyanın hayırlısını dilemek yeterlidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda babamın hacca gittiğini gördüm o gidince biz ev yaptırmayı düşünüyorduk babamdan habersiz annemle altında depo üstünde prefabrik villa şeklinde ev yaptırdık ve amcamların evini gezdim rüyamda onlar da ev yaptırmıştı teras katında küçük bir kapıdan geçtik amcamın kızıyla ama geçince çok geniş bir sürü odası olan bir eve girdik.

Okudunuz mu?  Rüyada Tel Örgü çekmek

Tohat
Hayırlı günler. İstikbalin konusunda hayırlı gelişmelerin var olduğuna işarettir. Bekarsan anlaşacağın bir kimseyle evlenmene delalettir. Bunun yanı sıra rüyanda inşa ettiğin ev gerçekte hayatına inşa edeceğin hayırlı ve güzel olan hayatını iyi edecek durumlardır. Allah hakkıyla bilendir.


rüyada birinin hacca gittiğini görmek, rüyada başkasının hacca gittiğini görmek, rüyada birinin haca gittiğini görmek

Bu kategoride yer alan Rüyada telefonla mesajlaşmak başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada tanıdığımız birinin hacca gittiğini görmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.