Anasayfa
8 Mayıs 2021, 7:14
missa95
Abone

Ayrılan karı-kocayı birleştirme

Ayrılan karı-kocayı birleştirme

Kayıtsız Üye
kızım yenı boşandı tekrar bırleşmelerini istiyorum


Cevap: Ayrılan karı-kocayı birleştirme

Desert Rose
Gıyaplarında Allah c.c samimi olarak dua ediniz,
aralarını bulmak için şahışla konuşabilirsiniz.


Cevap: Ayrılan karı-kocayı birleştirme

Esse
boşandıklarını söylüyorlar darılmamışlarki buna göre bence bir ülemaya danışmaları lazım yada bulundukları yerin müftüsüne çünkü hassas bidurum var ortada

Okudunuz mu?  Hz. Eyüp peygamber niye bir an bile ümitsizliğe kapılmamış?

Cevap: Ayrılan karı-kocayı birleştirme

imamhatipli42
Boşanmaktan kastınız hakimin resmi olarak boşaması ise bu bir talak yerine geçecektir. Tekrar beraber olmalarında bir sakınca yoktur. Fakat 3 kere boşol lafzı ile erkek boşamış ise veyahut bir kez hakim boşayıp 2 kez de erkek boşol demi,şse nikahları sona ermiş demektir.
Sizin vermiş olduğunuz bilgi net olmadığı için cevaplarda net olmayacaktır. Eğer nikah durumunu öğrenmek istiyorsanız size en yakın müftülüğe karı koca ile birlikte gidip durumu izah etmektir.

Okudunuz mu?  Yılanı öldürmekle ilgili hadis

ayrılan eşleri birleştirme duası, kari kocayi birlestirme duası, ayrılan karı koca için dua

Bu kategoride yer alan Kendimde büyü olup olmadığını nasıl anlayabilirim? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Ayrılan karı-kocayı birleştirme Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.