Anasayfa
8 Ağustos 2021, 17:29
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada tanımadığın bir insanı dövmek?

asila
dun gece çok karisik rüyalar gördüm. en son hatirladigim bir arkadaşimi ziyaret gittim ve onun evine değil ama gelinlerinn evine oturmaya gitmisiz ve ev çok eski esyalarda ayni sekilde ve ordan cikip obur arkadaşimin evinde kalıyorum ve eve gitmek için minubuse biniyorum parami uzatirken yanimda oturan kadin benden habersiz vesekalik resmimi aliyor ve bana sacma sapan seyler soyluyo bende kalk yanimdan baska yere otur diyorum kadin yine sacmaliyo ve ben bunu munubusun içinde bir güzel dovuyorum kadin cuzdanimdan aldigi resmi bana gostererek beni tehtit ediyo bu sefer yine dovuyorum ve elindeki resmi aliyorum ve bu kadin merdiven bosluguna dusuyo munubuste ne demek oluyor acaba?

Okudunuz mu?  Rüyada tanımadığın erkeğin elini tutmak ve gezmek

Cevap: rüyada tanimadigin bir insani dovmek?

NuN
Rüyada Tanımadığın Birini Dövmek

Bir kişi rüyasında birini dövdüğünü görürse ve o kişi de eğer onun gerçek hayatında tanımadığı biriyse o halde ya kendisini tanımadığı bir kimseden fayda görecek ya da kendisi gerçekte tanımadığı bir kişiye hayır getirecek bir iş yapacak demektir.

Okudunuz mu?  Rüyada Tatilde Olmak

rüyada tanımadığın birini dövmek, rüyada tanımadığı birini dövmek, rüyada tanimadigin birini dovmek

Bu kategoride yer alan Rüyada tuvalette seccade görmek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada tanımadığın bir insanı dövmek? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.