Anasayfa
29 Mayıs 2021, 16:50
Namazlar
Yönetici

Şafii mezhebinde olanlar nasıl namaz kılmalıdır? Dualar hangileridir ve kaç farz kaç sünnet kazası nasıl olur?

Kayıtsız Üye
şafii mezhebinde olanlar nasıl namaz kılmalıdır. Dualar hangileridir ve kaç farz kaç sünnet kazası nasıl olur.cevap yazmanızı çok istiyorum bu konuda bilgi almak istiyorum.şimdiden cevap yazandan da yazmayandan da ALLAH RAZI OLSUN.ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN. ALEYKÜMSELAM


Cevap: Şafii mezhebinde olanlar nasıl namaz kılmalıdır? Dualar hangileridir ve kaç farz kaç sünnet k

Hoca
Şafii mezhebinde olanlar nasıl namaz kılmalıdır? Dualar hangileridir ve kaç farz kaç sünnet kazası nasıl olur?

Şafii mezhebindeki dualar ile Hanefi mezhebindeki dualar/süreler aynıdır.
Sadece tahiyatta az farklılık var.

Sünnetin kazası olmaz.


safiler nasil namaz kilmali

Bu kategoride yer alan Namaz Vakitleri Ile Ilgili 10 Karelik çözülmüş Bulmacalar başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.

Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Şafii mezhebinde olanlar nasıl namaz kılmalıdır? Dualar hangileridir ve kaç farz kaç sünnet kazası nasıl olur? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.