Anasayfa
8 Mayıs 2021, 3:44
kadin
Yönetici

Adetli kadının göbek ile diz kapağı arasından faydalanmak caiz mi?

Kayıtsız Üye
Adetli kadının göbek ile diz kapağı arasından faydalanmak caiz mi?


Yorum: Adetli kadının göbek ile diz kapağı arasından faydalanmak caiz mi?

arifselim
Adetli bir kadının eşi ile ilişkiye girmesi haramdır. Ancak dizi ile göbek arası hariç eşler birlikte olabilirler bir örtü ile örtünerek beraber olmalarında sakınca yoktur. Ancak diz ile göbek arasından faydalanmak caiz değildir.

Okudunuz mu?  Adetin bittiğini nasıl anlarsın

Kadın adetli iken diz ve göbek arasında

Bu kategoride yer alan Hayızın süresi ne kadardır? Adet günlerinde değişiklik olabilir mi? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Adetli kadının göbek ile diz kapağı arasından faydalanmak caiz mi? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.