Anasayfa
8 Mayıs 2021, 4:51
Gusul
Yönetici


Gusül abdesti alırken idrar kaçırıyormuş gibi hissetmek gusle zarar verir mi ?

Kayıtsız Üye
Ben gusül abdesti alırken sanki sürekli bi şekilde idrar kaçırıyorum gibi sanki böyle ucunda bi damla oluyo gusül abdestim kabul olur mu?


Cevap: Gusül abdesti alırken idrar kaçırıyormuş gibi hissetmek gusle zarar verir mi ?

imamhatipli42
Gusül abdesti olurken idrar kaçsa bile gusül abdestine zarar vermez devam edilebilir. Sürekli idrar kaçırdığını hisseden kimse gerçekten kaçırıyorsa bir doktora görünmelidir. eğer kaçırma yoksa vesvese illetinden kurtulmalıdır.
Cevap: Gusül abdesti alırken idrar kaçırıyormuş gibi hissetmek gusle zarar verir mi ?

Kayıtsız Üye
Gusül abdesti alırken idrar sızıyor gibi his oluşuyor yıkayıncada sanki sızıntı çoğalıp yayılıyor gibi bir his oluşuyor tekrar yıkamak zorunda kalıyorum bunun derecesi nedir gusül suyunda ne kadar necis oranı nedir

Bu kategoride yer alan Cünüp olduktan sonra gusül abdesti zorunlu mudur eğer almazsak ne olur başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Gusül abdesti alırken idrar kaçırıyormuş gibi hissetmek gusle zarar verir mi ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.