Anasayfa
19 Ocak 2022, 13:35
Siyer
Yönetici


Hendek savaşının diğer adı nedir?

Hoca
Hendek Savaşında sadece Mekkeliler değil bir çok Arap kabilesi müslümanları yok etmek amacıyla Medine’ye saldırmıştır. Bu sebeple bu savaşa verilen diğer isim hangisidir?
Cevap: Ahzab Savaşı


Cevap: Hendek savaşının diğer adı nedir?

AYSEN
Hendek savaşının bir diğer adı da ahzap savaşıdır zira bu savaşı sadece mekkeliler müslümanlara karşı yapmamış bir çok arap kabilesi bu savaşa ortak olarak medineye saldırmaya kalkmışlardır
Cevap: Hendek savaşının diğer adı nedir?

volkan-beyza
Zaten biliyorum ama olsun ön bilgi


Yorum: Hendek savaşının diğer adı nedir?

SİYER
azhab onun diyer adıdır


hendek savaşının diğer adı, hendek savaşının diğer adı nedir, hendek savasinin diğer adiBu kategoride yer alan Peygamberimizin Hz Hatice'den kaç çocuğu var? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Hendek savaşının diğer adı nedir? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.