Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:03
saglik
Yönetici

Her gün içilecek (sıkılmış) limon suyunun kanı temizlemesi ve inceltmesi

medine28
Doktorlar günde içilecek sıkılmış limon suyunun kanı temizlediğini ve incelttiğini (pıhtılaşmış kanın ince olmasını sağladığını) bildirirler.

Kan temizliği için her gün içilimesi tavisye edilen miktar 100 ml’dir.

Bu nefsine hakim olamayıp da çok et yiyen insanlara tavsiye edilir. Çünkü böyle insanların kanındaki yağ oranı çoktur. Dolayısıyla her gün sıkılmış limon suyu içerlerse kanlarındaki yağ oranı azalır.

Çok vesveseli olup da zihinsel olarak kendilerini çoğu zaman bir türlü toparlayaman insanların da kanları pıhtılaşmış olduğu için onlara da önemle tavsiye edilir


Cevap: Her gün içilecek (sıkılmış) limon suyunun kanı temizlemesi ve inceltmesi

EHLİMAN
Limonun bir çok faydası vardır.C vitamini içermektedir ve bunun yanında kireç çözme özelliği de bulunmakatdır.İçme suyuna limon sıktığınız zaman suyu alkali hale getirmektedir.


limon kanı inceltir mi, kani inceltme, Limon kanı inceltirmi

Bu kategoride yer alan Hacamat Vücudun Neresine Yapılır? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.

Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Her gün içilecek (sıkılmış) limon suyunun kanı temizlemesi ve inceltmesi Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.