Anasayfa
8 Mayıs 2021, 12:22
missa2
Abone

Rabıta nedir? nasıl yapılır? tek başına yapılır mı?

Rabıta nedir? nasıl yapılır? tek başına yapılır mı?

Kayıtsız Üye
rabıta nedir? nasıl yapılır?, tek basına yapılırmı? ve yapmaya kaç gün devam edilir?


Yorum: Rabıta nedir? nasıl yapılır? tek başına yapılır mı?

Kayıtsız Üye
Evvela abdestli bir sekilde sakin bir yere temiz bir yere kibleye karsi dizi cokuk oturulur. Gozler kapatilir bas kalpten tarafa bakacak sekilde yatirilir. 1 fatiha 3 ihlas okunur. Silsilei sadat efendilrimizin ve hz ustazimizin ruhlari makamina hediye edilir.7 istigfari serif 7 salavati serif okunur.ve deztuur ya hz ustaaaz denir ustazimiz yuzunu hatirlarz sonra manevi bir zincirle nefsimizi kalbimize bağlarız. kalbimizide yine ilahi bir zincirle hz ustazimizin kalbine bağlariz.feyzi ilahinin / nurun aktığını kalbimizi bir güneşin ısıttığını hayal ederiz.15 dk sonra 10 tur 99 luk tesbihle zikir( Allah, Allah, Allah) cekeriz.
RABITA YAPANIN KALBI KARARMAZ…

Okudunuz mu?  Sahur vakti mide bulantısı ile baş dönmesi

rabıta nedir, rabıta, Rabta nedir

Bu kategoride yer alan Ledun - Gaybı Geleceği Bilme İlimi Nedir Nasıl Öğrenilir ? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Rabıta nedir? nasıl yapılır? tek başına yapılır mı? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.