Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:14
sizden96
Abone

Namazın nasıl kabul olur, nasıl anlarız?

Crowley
Mumsema 3-4 aydır namaz kılmaya çalışıyorum yalnız namazımın kabul olmadığını düşünüyorum.Vesvese midir bilmem namaz kılmaktan soğuyorum.Her namazdan sonra dua ediyorum kabul olması için.Namazın kabul olup olmadığını öğrenmek için Allah’tan işaret istenebilir mi? Rüya vs. ile Yanlış bir şey yapar mıyım?

Okudunuz mu?  Sevdiğim kişi öldü cennette evlenebilir miyim

Cevap: Namazın nasıl kabul olur, nasıl anlarız?

@hmet
Biz ibadetimizi kurallarına uygun ve ihlas ile yaparız gerisini Allah’a bırakırız.
Bir ibadetin kabul olup olmadığını sadece Allah bilir.

Okudunuz mu?  Namazda sadece bildigimiz duaları okumak?
Bu kategoride yer alan Ne yaptıysam namaz kılmayı öğrenemedim bu yaşa geldim yardım başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Namazın nasıl kabul olur, nasıl anlarız? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.