Anasayfa
19 Nisan 2022, 14:42
dualar
Yönetici

Karı-Koca geçimsizliği için okunacak dualar

Karı-Koca geçimsizliği için okunacak dualar

mum
karı-koca geçimsizliği olduğunda okunacak dualar

Dunaın okunuşu:

Allahumme ellif beyni ve zevceti, kema elelfte beyne ademe ve havve ve keme ellefte beyne ali ve fatimatüzzehra ve keme ellefte beyne Muhammedin (s) ve hedicetel kübra.

Okudunuz mu?  Kenzül Arş Duası

DUANIN ANLAMI

Allahım! Benimle eşimin arasına Hz Adem babamız ve Havva annemiz. Hz, Ali efendimiz ve Hz Fatıma annemiz ve Hz. Muhammed (s) ve Hadice annemizin arasına verdiğin ülfeti bize de ver.
Ailemize huzur bereket, ülfet ve muhabbet ver ve her türlü zararlardan koru.
AMİN

Okudunuz mu?  Esselatü vesselamü aleyke ya resulAllah esselatü vesselamü aleyke ya habibAllah anlamı

Karı-Koca geçimsizliği için okunacak dualar


Cevap: Karı-Koca geçimsizliği için okunacak dualar

HADİE
bu dua karı koca geçimsizliğini düzeltmek çiftlerin birbirlerine olan saygı ve sevgiyi yeniden kazandırabilmek için okunun ailede karı kocadan birinin daha uysal olması gerekir


geçimsiz koca için okunacak dua, geçimsizlik için okunacak dua, gecimsiz koca için dualar

Bu kategoride yer alan Allahu ekber kebira velhamdülillahi kesira ne demek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Karı-Koca geçimsizliği için okunacak dualar Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.