Anasayfa
9 Mayıs 2021, 1:18
aile
Yönetici

Evli kişilerin yatarken birbirlerine sırtını dönmesi uygun mudur?

mum
Evli çiftler yatakta nasıl davranmalı?

Sorulan su iki anlama gelir.
1. Cinsel ilişki hakkını ihmal etmek
2. Gerçekten sırt sırta yatmak

1. si ise caiz değildir, mutlaka birbirlerinin cinsi ihtiyacını karşılamak zorundadırlar. Bunun belir bir zamanı veya süresi yoktur. Erkek karısından, Kadın erkeğinden cinsel istekte bulunduğunda onu karşılamalı.
2. si ise bu caizdir sakıncası yoktur.


Yorum: Evli kişilerin yatarken birbirlerine sırtını dönmesi uygun mudur?

ATİE
Evli kişilerin yatarken birbirlerine sırtını dönmesi uygun mudur?; bu durum sevgi ve saygı çerçevesinde bir sınır yada sıkıntı yoksa olabilecek bir durum neticede insan nasıl rahat ediyorsa o şekilde yatabilmelidir

Bu kategoride yer alan Erkekler eşlerine nasıl davranmalı? Marifetname den başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.

Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Evli kişilerin yatarken birbirlerine sırtını dönmesi uygun mudur? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.