Anasayfa
9 Mayıs 2021, 1:17
aile
Yönetici

Hamileyken erkek bebek duası

mum
Erkek çocuk isteme duası

Duanın Okunuşu:

rabbena heblena min ezvacina ve zürriyatina kurrete ayunin.vecalna lil muttekine imama

Hamileyken erkek bebek duası


Cevap: Hamileyken erkek bebek duası

İZGEN
her anne baba kız çocukları olduğu gibi erkek çocuklarınında olmasını isterler Allahın izniyle bu duayı okuyanlar inşAllah sağlıklı uzun ömürlü erkek çocuklarına kavuşurlar


Yorum: Hamileyken erkek bebek duası

Kayıtsız Üye
Hamileyken istersen duanın feriştahını yap bebeğin cinsiyetini değiştiremezsin. Azıcık biyoloji okuyup öğrenseniz fena olmaz. Bebeğin cinsiyeti ilk milisaniyede belli olur zaten. Babadan gelen ve yumurtayı dölleyen sperm y ise bebek erkek, x ise bebek kız olur.


Yorum: Hamileyken erkek bebek duası

Kayıtsız Üye
dua her kapının anahtari bunu hic bir zaman unutmayin Allah,tan
isteyin Allah vetir


Kayıtsız Üye
Yaradan yaratan dir künfe ye kun ol der ve olur hangi dua ne zaman tecelli eder bilinmez duadan vazgecilmez kul rabbinden ister.kullarin bulduğu o biyoji dediğin şeyi de yüce Allah in sayesinde beyinlerini çalıştırıp buluyorlar ayrıca müslümanların dışındaki bütün dünyadaki bilim adamları araştırmalarına kuranı kerim i yol bilip izlemiş arastirmislardir.onların bilmedikleri kuranı kerim de şifreli yazmaktadır.


Kayıtsız Üye
Yoktan var eden rabbimin x i y y yi de x é çevirmesi hiç de zor değil yeter ki ol desin o dilesin


hamileyken erkek bebek duası, erkek bebek duası yapanlar, erkek bebek duası

Bu kategoride yer alan Karı-koca arasındaki soğukluğu gideren dualar başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Bir Yorum Yazın.

Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Hamileyken erkek bebek duası Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.