Anasayfa
8 Mayıs 2021, 3:43
Sohbet
Yönetici


Elfatiha denildiginde fatiha süresini okumak zorundamıyız?

melle
Sıradan biyerdeyiz elfatiha denildiginde fatiha süresini okumak zorundamiyiz ?
Hayır okumak zorunda değilsiniz. El-fatiha diyen kişi sizi fatiha okumaya teşvik eder, dilerseniz okursunuz dilerseniz okumazsınız.
Okumamanın bir sakıncası ve günahı yoktur.


Cevap: Elfatiha denildiginde fatiha süresini okumak zorundamıyız?

AYSEVEN
nedense bu çocukluğumuzdan itibaren sanki yapmamız mecburi gibi öğretilmiş bir davranıştır fakat düşününce nasıl bir zararı olabilirki biri sebep oluyor ve sen önemli bir sureyi okuyorsun bundan daha güzel ne olabilirBu kategoride yer alan Günah İşleyen Müslümana Ne Denir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Elfatiha denildiginde fatiha süresini okumak zorundamıyız? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.