Anasayfa
13 Ekim 2021, 15:54
Sohbet
Yönetici


Bayramlaşmak insanların dostluk ve arkadaşlıklarının güçlenmesine nasıl katkı sağlar ?

melle
Bayramlaşmanın birlik ve beraberliğe kardeşlğe etkisi

Bayramlaşmak sevinci artırır, küslükleri giderir.
Bayram olduğu zaman herkes büyüğün evinde toplanır. Bu sepeple de küsler barışır hayat neşeyle dolar. Kuzenler yiyenler kardeşler ağabeyler hep oyun oynar güler eğlenirler. Ve bu sayede barışın insanlığın da ne kadar önemli olduğunu anlarz. İşte bayramlaşmak böyle bişeydir.
Cevap: Bayramlaşmak insanların dostluk ve arkadaşlıklarının güçlenmesine nasıl katkı sağlar ?

AYSEVEN
bayramlaşmanın en güzel vesilesi akrabaların komşuların eşin dostun aile büyüklerini hatırlanması ve bu sayade beraber vakit geçirilip sevindirilmesidir

Bu kategoride yer alan İsra ve miraç olayları nedir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Bayramlaşmak insanların dostluk ve arkadaşlıklarının güçlenmesine nasıl katkı sağlar ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.