Anasayfa
8 Mayıs 2021, 2:22
Namazlar
Yönetici


Namazda selam vermeden önce okunan dualar nelerdir ?

mum
Namazın son oturuşunda tahiyat duasından sonra salli barik duları ve forumduasi.com/misafir-sorulari/177906-rabbena-atina-duasinin-turkce-yazilisini-istiyorum.htmlrabbena duaları okunur. Selam vermeden önce peygamberimiz Allahümme Ecirni Minennar, Allahümme Edhılni İlel Cenneh, Allahümme Zevvicni ila huril Iyn dualarını okurdu.


Cevap: Namazda selam vermeden önce okunan dualar nelerdir ?

MECİDİE
namaz kılarken eğer birini örnek alacaksak efendimizi örnek alabilir onun gibi kılmaya veya okumaya çalışabiliriz belki onun feyzini yakalayamayız ama onun yolunda olmak güzeldir
Para verip kar payı. Almak.

Sinan KURU.
Komsum. Ticaret yapiyor. Laminat parke alip satiyor. Bana sende para ver. Parkeyi nakit alırsam iskonto alirim. Ve daha çok kazanırım. Bu kazanç tan sana da düzenli er ay kar veririm. Bu şekilde aylik aldigim para helal mi harami cevabiniz için şimdiden teşekkür ederim.


Yorum: Namazda selam vermeden önce okunan dualar nelerdir ?

arifselim
Kar ve zarar ortak olacaksanız bu verdiğin para caiz olur. Ama tek taraflı yani sırf karda ortak olman caiz olmaz kardeşim.


selam vermeden önce okunan dualar, namaz kılarken selam vermeden önce okunan dua, namazda selam vermeden önce okunan duaBu kategoride yer alan Müdrik, mesbûk, lâhik ne demektir? Bunlar namazlarını nasıl kılarlar? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Namazda selam vermeden önce okunan dualar nelerdir ? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.