Anasayfa
7 Mayıs 2021, 5:59
fikih
Abone

Fıkıh ilmi nasıl öğrenilir

mum
Nasıl dini ilim öğrenebilirim?

Fıkıh ilmi bu ilmi bilen bir hocadan alınır. Tek başına roman okur gibi fıkıh ilmi öğrenmek olmaz. Nasıl ki bir çocuğun okuma yazma öğrenmesi için okulda bir öğretmen eşliğinde ders alması gerekiyor ise dini ilimleri de öğrenmek için bu işin ehli hocalar yanında sabırla ders alması gerekir.

Okudunuz mu?  Kabede Namaz Kılarken Kâbeye Mi Bakılır?

Cevap: Fıkıh ilmi nasıl öğrenilir

ZİREGÜL
fıkıh ilmi ciddi bir ilimdir yardım alınmadan çok faydalı olunmaz bunun için bir çok hoca vardır ayrıca bu konuda eğitimli okumuş kişilerdende yardım alınabilir

Okudunuz mu?  Niyeti kalp ile yapıp dil ile de söylemenin hükmü nedir?

fıkıh nasıl öğrenilir, fıkıh ilmi nasıl öğrenilir

Bu kategoride yer alan Erkek çocuğu kaç yaşında oruç tutar? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Fıkıh ilmi nasıl öğrenilir Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.