Anasayfa
8 Mayıs 2021, 10:59
missa7
Abone

Müstehcen şeyler hayal etmek günah mı

Kayıtsız Üye
Birisi ile şehvetli hayal kurmak günah mıdır? Mesaj yolu ile birbirimize kurduğumuz gerçekleşmesi imkansız hayalleri şehvetle kurmanın günahı nedir?

Okudunuz mu?  Selamı alınmayacak kişiler varmıdır varsa bunlar kimlerdir ?

Cevap: Müstehcen şeyler hayal etmek günah mı

Şema
Tefekkür yani Allahın kudretini düşünme nasıl sevap ise Bu gibi kötü düşünceler günah olarak yazılmasa bile kalb ve zihni manen geriye götürür.

Okudunuz mu?  Yardımseverlik ile ilgili kısa şiirler

müstehcen şeyler hayal etmek günah mı

Bu kategoride yer alan Gusülde burundan ağıza kaçarsa tekrar edilmesi gerekir mi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Müstehcen şeyler hayal etmek günah mı Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.