Anasayfa
8 Ağustos 2021, 17:30
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada uçmak görmek

Rüyada uçmak görmek

Kayıtsız Üye
Rüyamda eski kız arkadaşım arkamdan konuşuyordu.
Bende sahile doğru koşup birden havalandım..
Havada uçuyorumdum..
Tekrar sahile gelip kız arkadaşım ve arkadaşlarım ile kulübede oturduk…

Hayırlara vesile olmasını diliyorum


Cevap: Rüyada uçmak görmek

arifselim
Selamun aleykum kardeşim. Hayırlı bir rüyadır. Müjdeli haberler almaya ve iş ve mevki açısından yükselmeye tabir edilir. En doğrusunu elbette Allah bilir.

Okudunuz mu?  Rüyada Tsunami Görmek

Rüyada uçmak

Kayıtsız Üye
Esselamünaleyküm,rüyada çok fazla dallı budaklı yeşil ağaçların ortasından havada uçuyorum,yerden 3 4metre yukardayım,bir elma ağacına doğru yaklaşıyorum hızımı alamayacağımdan korkuyorum sonra kendimi ayarlayıp ağaçtan elmalar topluyorum,bir kenardan dere gibi bir akıntı su var ayrıca.Hayırlar olsun,Allah razı olsun


Yorum: Rüyada uçmak görmek

arifselim
Ve aleykumusselam. Hayırlı rüyalardan olarak kabul edilir. Özellikle de bir bir iş veya kazanç konusunda beklentisi olan kimseler için üstün başarılar elde etmesine ve ellerine fırsat geçmesine tabir edilir. Maddi açıdan güzel gelişmelere dair bir müjde olarak yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada tahta üzerinde oturmak

Mavi peri
Selamun aleykum.hocam rüyamda masabasinsaydim temiz yüzlü gri takım elbiseli bir adam vardı birşeyler soruyordu.kirmizi kalın bir dosya vardı masamın üzerinde sonra ne olduysa dışarı çıktım benim için parti düzenlemiş birileri sonra çok büyük mavili kırmızılı bir kuş geldi kanadına bindim biraz gezdik ve indirdi beni.bu ne demek hocam?

Okudunuz mu?  Rüyada tırnak kesmek

arifselim
Aleykum selam. Tam rüya gibi bir rüya görmüşsün yani manası kesin olmayan ve bir çok manaya işaret edebilen rüyalardandır. Kuş ile birlikte uçmak fırsatlar elde etmek manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Kayıtsız Üye
Rüyamda damda halı seriliymiş görümcemle bakmaya gidiyoz onun kucağında oğlu var sonra aşağıya inşyoz görümcem koşa koşa medivenden iniyo dışarda önemli bişey oluyo bende iniyom kalabalık toplanmış gökyüzüne bakıyo bende bakıyom siyah yağmur bulutları geliyor birde siyah leylek bşr bakıyom siyah gşyinimli genç güzel bir kadın havada uçuyo bana bakıp dua et işareti yapıyo bende o an duamı ediyom gözümü açıyomki bende uçuyom üstüme yağmur yağıyo sonra etrafımda bşrileri daha uçuyo sonra yere iniyom

Okudunuz mu?  Rüyada Türk Kahvesi Yapmak

Tohat
Bulunduğunuz durumdan, hayatınızdaki konumunuzdan farklı bir vasfa, mevkiye varacağınıza delalettir. Hayatınızdaki şu an gerçekleşmekte olan özelliklerden daha iyi niteliğe sahip yerlere geleceğinize işarettir. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır elbette.


munise440
rüyamda birden havalandığımı gördüm ama biri de beni takip ediyor beni yakalamak istiyor kaçıyorum arkamdan geliyor uçarak aşağı bir mahalleye girdim arkadaşları gördüm parkta ilkokul lise arkadaşlarım hep birlikte top vurmaca falan oynuyoruz sonra top kaçıyor ben almaya çalışırken bir çocuğun balonunu patlatıyorum bakkala gidip yenisini alıyım diye düşünüyorum o sırada uyandım

Okudunuz mu?  Rüyada Tabak görmek (İmam Nablusi)

arifselim
Yorum açısından hayırlı bir rüyadır ancak genellikle bu şekilde görülen rüyalar bilinçaltından kaynaklanır ve özel bir şekilde yorumlanmazlar. Zaten görülen rüyaların çoğunun yorumu yoktur. Allah’a havale ederek ondan hayırlısını dilemek yeterlidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


Jale16
Merhabalar sabaha karşı rüya gördüm ve korkarak uyandım hiç tanımadığım biriyle sevgiliymişim aynı yatakta yatıyoruz üzerimizde bir şey yoktu sadece beyaz yorgan vardı üzerime çekiyordum o kişi Bir anda benimle tartışmaya başladı bende ittim sonra kendi ellerini ısırmaya başladı o anda ufaldı çocuk gibi oldu bende korktum yataktan kalkıp balkon kapısını açtım oda peşimden geliyordu Bir anda onu tuttum balkondan aşağıya attım biraz zaman geçti goya o kişi ölmemiş beni öldürmeye gelmişti elinde rende ye benzer bir şey vardı ben onu görünce üzerimde beyaz Bir elbiseyle Allahü ekber deyip göğe uçtum o ara uyandım sonra bir daha rüya gördüm eski köyü yeşil Bir Mercedese binmiştim yanımda Bir erkek vardı arabayı o sürüyordu Bir anda karşıdan araba geldi ve çarpıştık yanımdaki kişi ölmüştü ama sağ çıkmıştım geceydi polisler falan vardı ondan sonra uyandım baya etkisinde kaldım ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim

Okudunuz mu?  Rüyada Tatilde Olmak

Tohat
Merhabalar. Başta istemediğin bir hataya sebep olacak davranış sergileyebilirsin. Fakat ardından zengin olmanın sağlayacak, kariyer yaşantını canlandıracak, işte başarı gösterecek gelişmelere kapı aralayacaksın. Kuş gibi hafiflemeni sağlayacak kadar işlerin ve istediklerin yoluna gireceği manasındadır.hakkiyla bilen Allah hayırlısını etsin.


Uçmak, Rüyadauçmak

Bu kategoride yer alan Rüyada Tabak görmek (İmam Nablusi) başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada uçmak görmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.