Anasayfa
8 Ağustos 2021, 17:29
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada terleyip atlet değiştirmek

Rüyada terleyip atlet değiştirmek

Kayıtsız Üye
Merhaba bu gün bir sınava gireceğim dün akşam abdest alıp uyudum gece rüyamda çok net bir şekilde uyandığımı görüp terlediğimi gördüm ve kendi kendime ‘terlediğime de göre atlet değiştirmenin vakti geldi’ diyip atletimi değiştirip tekrardan uyuyorum.

Okudunuz mu?  Rüyada tavşan yakalayıp geri bırakmak

Cevap: Rüyada terleyip atlet değiştirmek

arifselim
Merhaba. Bu rüya çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kimse için esenlik bulup, hafifleyeceğine tabir edilir. Kişi için büyük bir değişim ve dönüşüm yaşamasına delalet eder. En doğrusunu Allah bilir.


Rüyada atlet değiştirmek

Bu kategoride yer alan Rüyada tahta üzerinde oturmak başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada terleyip atlet değiştirmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.