Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:22
sizden8
Abone


Gusül Problemleri Bitmiyor

badeshan
Selamun aleyküm hayırlı ramazanlar benim 1-2 senedir gusül ile derdim var.Şimdi ki derdim ise şu ben spora gidip geliyorum gusül sıkıntım olduğu için banyoda 1 saat en az duruyorum ailemde bu durumdan şikayetçi ve spor salonunda duş almamı istiyorlar orada duş alma mecburiyetinde kalınca gusül de alıyorum fakat olmamış gibi hissediyorum fışkiye ile avucuma su doldurup ağzıma ve burnuma su veriyorum olmamış gibi oluyor sonra sanki her yerime deymemiş gibi oluyor içim rahat etmiyor bu durumdan artık kurtulmak istiyorum ne yapabilirim? ALLAH (C.C) her gün dua ediyorum beni islah etsin diye lütfen siz de dua edin bana.


Cevap: Gusül Problemleri Bitmiyor

Kayıtsız Üye
Kardeşim senin sorunun vesvese bu durumu şeytani yenerek bitirebilirsin ona fırsat verme 2. Olarak da ailene abdest alıyorum de utanma kimse sana bir şey demez
Cevap: Gusül Problemleri Bitmiyor

Nihat Erdem
Kardeş hiç takma kafana. Takarsan daha kötüleşir. Şeytana onu takmadığını göster ki seninle uğraşmasın. İçin rahat olsun. Allah yardım etsin kardeşim.


Cevap: Gusül Problemleri Bitmiyor

badeshan
Çok teşekkürler inşALLAH ama takmadan edemiyorum elimde değil

Bu kategoride yer alan Nafile oruçta ihtilam olmak orucu bozarmı başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! 2021-2022 Ders ve Çalışma Kitapları TIKLA!
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Gusül Problemleri Bitmiyor Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.