Anasayfa
8 Mayıs 2021, 11:05
missa7
Abone

Cevşen takmak uygun mudur?

Cevşen takmak uygun mudur?

Kayıtsız Üye
Muska takmak günah yazıyor Muska değil ama çarşıda satılan cevşen aldım içinde cevşen ül kebir yazıyor. Ben içine onunla birlikte nazar ayeti ve Kurandan ayetler yazıp boynuma takmayı düşünüyorum. Bunda bir sakınca var mıdır internette birçok farklı görüş okuyunca kafam karıştı. Yardımınız için şimdiden teşekkürler

Okudunuz mu?  Çoçuk için korku duası

Yorum: Cevşen takmak uygun mudur?

arifselim
Muska takmak özellikle çocuklar için caizdir diyen bir çok alimlerimiz vardır. Büyükler için ise takmamak daha doğrudur. Ama buna rağmen yardımı sırf Allah’tan beklemek şartıyla taşımak caizdir. Dışarıdan hazır olarak para karşılığında satılan duaların içeriğinden emin olmanızı tavsiye ederim.

Okudunuz mu?  Peygamber Efendimizin İlim Hakkındaki Hadisleri

cevşen takmak doğru mudur

Bu kategoride yer alan Dini kitap yakmak başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Cevşen takmak uygun mudur? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.