Anasayfa
8 Ağustos 2021, 17:00
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada erkek çocuğunun olduğunu görmek

Kayıtsız Üye
selamun aleyküm hocam. rüyamda bana gerçekte dargın olan sevdiğimden erkek bebeğim olduğunu gördüm.. çok sevmli bir bebekti ufacktı. ama rüyamda sevdiğim hiç yanımıza gelmedi uzaktan baktı sadece. rüyamdada dargındı.. ben ablama kulağına ezan oknması gerek dedm oda babam çoktan okudu dedi. bir şıh ismi verdi iki isim dedi biri hasandı ama diğer ismini söylemedlr. hasan aynı zamanda babamn kend adı. ben rüyamda bebeğime sevdiğimn babasnn ismini vermk istyrdum VELİ. ama babamn ismi çoktan verdiğini söyledlr ve işin aslı gerçektede ilerde erkek bebeğim olrsa adını veli koymk istyrdum.. bir başka rüyamdada aynı böyle görmştm gözleri sürmeli erkek bebeğim olyrdu ama sevdğmn ablası çoocuğumu alıp kayblmştu snra sevdğim bebekle brlkte gelip kucağıma vermşti ve bana sarlmştı.. çok güzldi bu iki rüyadada uyandğmda yanmda bebeek aryrdum öyle bnmsemişim ve sevnmişim…

Okudunuz mu?  Rüyada Felak suresi görmek ne demek, ne anlama geliyor?

Yorum: Rüyada erkek çocuğunun olduğunu görmek

arifselim
Aleykum selam kardeşim. Bu rüyalar her anlamıyla hayırlı rüyalardan tabir edilmiştir. Yenilik ve müjdeli haber anlamına geldiği gibi, rüya sahibinin ruhsal ve manevi anlamda sorunsuz bir dönem geçireceği ve içindeki her türlü sorunun çözülüp yeniden düzene gireceği manasındadır. En doğrusunu Allah bilir.

Okudunuz mu?  Rüyada fotoğraf görmek

Rüyada erkek bir çocuğum olduğunu görüyorum

Cnskty
Rüyada tatile gidiyormuşuz otel gibi bir yere gittik odadyz kucağımda bir erkek çocuğu benim çocugummus çok seviyorum bebeği uyusun diye ayrı bir yere koyuyorum ve ben 6 7 aydr cocugum olsun diye uğraşıyorum rüyadan uyunmak istemedim. O kadar istiyorum yani Allahm en kısa zamanda nasip eder insAllah simdiden teşekkürler

Okudunuz mu?  Rüyada eski ustayı görmek

Yorum: Rüyada erkek çocuğunun olduğunu görmek

arifselim
Allah hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eylesin. Bu rüya yaşamış olduğun duygu yoğunluğundan dolayı adeta bunların rüyana bir yansıması gibidir. Allah’tan hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Bu kategoride yer alan Rüyada fırına ekmek almaya gitmek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada erkek çocuğunun olduğunu görmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.