Anasayfa
27 Mart 2022, 11:02
sizden6
Abone

Alzheimer hastası oruç tutar mı

Player_32
Selamunaleyküm hocam benim bir sorum olacakti. Cingene hemen Müslüman oluyomus Alevi olamiyomus öyle bir sey var mi ? bide benim babaannem var alzeimer oruc tuttugunu bilmiyo oruc bedeli ödemek zorunda mi ?
Allah Razi Olsun.

Okudunuz mu?  Sakal kesmenin hükmü nedir ? Sakal kesmeden kasıt traş olmaktır , yani kısaltmaktır , tamamen kesmek değildir

Yorum: Dogru mu Yanlis mi

Mucahid
Çingene bir tür insan ırkıdır, iman eder ve müslüman olur.
Alevi dediğin zaten müslümanlar….
————————————–

Alzheimer hastası oruç tutar mı? alzheimer hastası fidye verir mi

Okudunuz mu?  Gusül-iç çamaşırında leke ile ilgili

Diyanet fetvası ve tüm mezheplere göre oruç tutmazsa fidye vermez ama aklı başında olduğu dönemde dini görevlerini yerine getirir.

Bu kategoride yer alan Benim kismetim nerede ve ne zaman?" diye düsünürüm,sizin düşünceleriniz nedir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Alzheimer hastası oruç tutar mı Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.