Anasayfa
8 Ağustos 2021, 17:29
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada terk eden eski sevgili

Kayıtsız Üye
Selamunaleykum ben Ayşegül benim 7 yıllık bir iliskim vardı sonra nedensiz bıraktı beni ve ben rüyamda eski sevgilimle barismistim beni kaybetmekten korkmuyor gibi davranıyordu yorumlarsaniz çok mutlu edersiniz

Okudunuz mu?  Rüyada tacizci görmek

Yorum: Rüyada terk eden eski sevgili

arifselim
Aleykum selam Ayşegül hanım. Eski sevgili ile kendisini rüyada barışmış olarak görmek hayırlıdır. İkiniz için olmasa da senin açından güzel gelişmelere, yeni sayfalar açmaya ve mutlu olacağın günler gelmesine tabir edilir. Bazen bu rüya eskiden kalan bir vicdan azabı duyduğun veya kapanmamış bir yaraya yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada tanımadığın biriyle evlenmek
Bu kategoride yer alan Rüyada tek ayağı üzerinde düşmeden dönmek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada terk eden eski sevgili Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.