Anasayfa
8 Ağustos 2021, 17:01
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada evli olmak

Tubaaa
Selamün aleyküm hocam bu hafta sonu beni istemeye gelecekler dün gece rüyamda ise onunla evli olduğumu gördüm çokta mutluydum lütfen yorumlar mısınız


Yorum: Rüyada evli olmak

arifselim
Aleykum selam hanım kardeşim. Bekar ve evlilik çağında olan bir kızın kendisini istemeye geleceklerini görmesi hemen hemen gerçeği şeklinde gibi yorumlanır. Kısmetinin açık olmasına ve Allah’ın izniyle mutlu olmasına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada eşimin yakın akrabaları ile kavga ettim
Bu kategoride yer alan Rüyada eski nişanlının ailesini görmek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada evli olmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.