Anasayfa
8 Mayıs 2021, 23:24
sizden96
Abone

Uyurken sol avuç içinde iz görmek

Uyurken sol avuç içinde iz görmek

Nil
Hayırlı geceler olsun. Ben bir şey danışmak istiyorum sizlere. Cumartesi günü uyandığımda sol avucumda kuzeydoğu yönünü gösteren kıpkırmızı bir ok işareti vardı. Cuma gecesi yatarken elimde yoktu. Cumartesi günü abdest alırken gördüm. Kırmızı kalemle boyanmış gibi bir izdi. Bu kına değildi, koku ve renk olarak. Bu ne olabilir? Şimdiden teşekkürler

Okudunuz mu?  Namaz Kılarken Kıble Yönüm Sapıyor Namazıma Mani Olur mu ?

Yorum: Uyurken sol avuç içinde iz görmek

imam
Ellerdeki kına rengindeki kendinden oluşan izleri manevi bir işaret olarak algılamayın.
Belki bir mantar türüdür belki bir alerji…. mutlaka maneviyata bağlıyorsanız ASLA EL YIKAMADAN YATMAYIN

Bu kategoride yer alan İdrarım Çok Açık (Beyaz ve su karışımı) gibi geliyor başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Uyurken sol avuç içinde iz görmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.