Anasayfa
8 Ağustos 2021, 17:01
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada evlenmek için biriyle görüşmek

Rüyada evlenmek için biriyle görüşmek

Kayıtsız Üye
Rüyamda ben ve iki abim evlenmek için 3 tane bayanla görüşüyorduk. Bayanlardan biri görme engelliydi yaşı büyüktü. Ben ve abimden büyük olduğu için en büyük abim engel durumunu önemsemeyerek görme engelli olan bayanı kabul etti. Geriye 2 tane bayan kaldı. Onlarla de yaş bakımınından hangisi bize uygunsa o kişilerle eşleştik. Bu rüyayı yorumlar mısınız?

Okudunuz mu?  Rüyada Film görmek (İmam Nablusi)

Yorum: Rüyada evlenmek için biriyle görüşmek

arifselim
Bu rüya bekar kimseler için olumlu ve hayırlıdır. Mutlu olacakları bir seçim ve bir evlilik anlamında yorumlanır. Ancak evli kimseler içinse bu rüya olumlu değildir ve yaşayacakları sorunlar manasındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada Ejderha görmek (İmam Nablusi)

rüyada evlenmek için biriyle görüşmek, rüyada evlenmek için görüşmek

Bu kategoride yer alan Rüyada erkek çocuğunun olduğunu görmek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada evlenmek için biriyle görüşmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.