Anasayfa
25 Kasım 2021, 8:30
sizden3
Abone


Namazda Kabe’yi düşünmek caiz mi?

Elazığlı
Namazda karşımızda Kabe’nin olduğunu hayal etmek caiz mi?
Değilse ne düşünmeliyiz?

Bir de şeytanın şeklini hayal etmek caiz mi?Son olarak ALLAH’ın ismini zikrettiğimizde ya da dua ettiğimizde aklımıza ALLAH yazısını getirebilir miyiz yoksa aklımıza başka bir şey mi getirmeliyiz?


Yorum: Namazda Kabe’yi düşünmek caiz mi?

Şem’a
Namaz kılan kişi ne kabeyi düşünmeli ne Allah yazısı ismini…
Namaz kılan okuduğu sure ve duaların anlamını öğrenmeli ve Allahtan ne istediğini, neler arzettiğini bilinçli söylemelidir.

Bu başlıkta bu anlamda yaklaşık 60 konumuz var forumduasi.com/namazda-kalp-huzuru-husu/TIKLA
namazda kabeyi düşünmek, namaz kılarken kabeyi hayal etmek

Bu kategoride yer alan Peygamber efendimiz (sav) eşleri ile nasıl tanıştı? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Namazda Kabe’yi düşünmek caiz mi? Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.