Anasayfa
30 Temmuz 2022, 10:56
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada eski eşiyle kahvaltı yapmak

Rüyada eski eşiyle kahvaltı yapmak

Fevzi
Merhaba ben eşimden 6 ay önce ayrıldım. Rüyamda eski eşimin ailesinin evinde kalıyorum. Sabah eski kayınvalidem eski eşim birlikte kahvaltı masasında oturuyoruz. Konuşmalarımızda alınacak ev ile ilgili konuşuyoruz. Nerede evler var bunları konuşuyoruz. Ayrıca eski eşime bir ışıklı eşya gösterip bundan bizde varmı deyip soruyorum ve o eşyanın farklı renkte Işık verenini de alıyorum.
Rüya bu şekilde yorumlarsanız sevinirim
En doğrusunu Allah bilir

Okudunuz mu?  Rüyada Ekmek görmek (İmam Nablusi)

Merhaba
Ben eşimfen 6 ay önce ayrıldım. Rüyamda onların evinde kalmışım sabah kalktığımızda eski kayınvalide ve eski eşimle birlikte kahvaltı sofrasında kahvaltı yapıyoruz. Sohbette alınacak bir ev aranıyor ve nerede evler var bu konuşuluyor. Ayrıca eski eşime ışıklı bir eşyanın bizde olup olmadığını ve benzer bir eşyayı alacağımı söylüyorum.
En doğrusunu Allah bilir
Yorumu nedir acaba

Okudunuz mu?  Rüyada Fare görmek (İmam Nablusi)

Yorum: Rüyada eski eşiyle kahvaltı yapmak

arifselim
Merhaba. Eski eşini bu şekilde görmek hayırlı olarak yorumlanmıştır. En açık anlamı ise, gören kişinin içerisinde bulunduğu ve günlük yaşadığı bazı sıkıntılarından Allah’ın izniyle kurtulmasına ve feraha kavuşmasına alamet eder. Sende Allah’tan hayırlısını ise, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada Et görmek (İmam Nablusi)

rüyada eski eşle kahvaltı yapmak, rüyada eski eşimle kahvaltı yapmak

Bu kategoride yer alan Rüyada evde biri varmış gibi hissetmek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada eski eşiyle kahvaltı yapmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.