Anasayfa
8 Ağustos 2021, 16:07
Rüya Yorumu
Yönetici


Rüyada peygamberimizin ayak izini görmek

Kayıtsız Üye
Ruyamda cami olan bi yerde bir tas bulunduruyordum elimde.O tastan iki kez isirip yedim.Sonra on yuzunu cevirdigimde uzerinde Hz.Muhammedin ayak izi yaziyordu ve altinda ayak izi vardi.Esime gosterdim.Hayra yordum.Sizlerin de yorumuna birakiyorum


Yorum: Rüyada peygamberimizin ayak izini görmek

arifselim
Rüyada camide ve taş yediğini görmek iyidir. Hayatta meydana gelecek çok sevineceğin bir gelişme manasındadır. Peygamber aleyhisselamın ayak izini görmek ise, onun ümmetine daha çok layık olacak amellerde bulunmaya tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.
Yorum: Rüyada peygamberimizin ayak izini görmek

Kayıtsız Üye
S.aleykum hocam istihare rüyasında ilk gece rüyamda evimizin bulundugu sokakta dumduz yürüyorum birden arkama döndüm ve yere eğildim kendi topuk izimi seyrediyorum hocam yorumunuz için simdiden Allah razı olsun .İkinci gün ise banyonun lavoba sini temizliyodum 2 tane bayan tertemiz oldu lavoba dediler .


Yorum: Rüyada peygamberimizin ayak izini görmek

arifselim
Aleykum selam. İstiharede rüya görmek şart değildir. Bu gördüklerin sana açık bir işaret değildir. İstihare işareti demek, kalbin olumlu yada olumsuz olarak bir yöne meyletmesidir. Kalbe gelen bu his en isabetli işaret kabul edilir.


rüyada hz Muhammedin ayak izini gormek, Rüyada peygamber efendimizin ayak, rüyada peygamberimizin ayak izini görmekBu kategoride yer alan Rüyada rakamlar görmek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada peygamberimizin ayak izini görmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.