Anasayfa
8 Ağustos 2021, 17:29
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada taşlanmak

Kayıtsız Üye
İyi günler
Rüyamda yüksek biyerde üç kişi duruyorduk yanımdaki yaşlı bir kadın idi diğerini hiç hatırlamıyorum ve bizden alçak olan yerden büyük taşlar atılmaya başlandı bir kalabalık tarafından taşlar bir insanın atabilcek büyüklüğünde değil çok büyük taşlar idi ve biz kendimizi taşlardan korumaya çalışıyoruz yanımdakiler demir levhaları başlarının üstüne tutuyorlar bende yastık tutuyordum fakat taşlar bize zarar vermiyordu daha sonra kalabalık yakınlaşarak atmaya başladı yinede zarar vermiyordu ve çok ta korkmuyorduk rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Okudunuz mu?  Rüyada üç yapraklı yonca Görmek (imam nablusi)

Yorum: Rüyada taşlanmak

arifselim
Hayırlı günler. Bu rüya genellikle iş ve maddi hayatla ilgili olarak yorumlanır. Yakınlaşan çok ciddi iş ve maddi sorun ve sıkıntılar anlamında tabir edilir. Senin pek etkilenmemen de iyi olup daha kolay bir şekilde bu dönemi geçirmeye işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada Türk Kahvesi Yapmak

rüyada taşlanmak

Bu kategoride yer alan Rüyada tahta sandalye görmenin yorumu nedir? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada taşlanmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.