Anasayfa
8 Ağustos 2021, 17:29
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada tavus kuşu görmek

Rüyada tavus kuşu görmek

Acenath000
Rüyamda her yerde gül vardı ama güllerin rengi beyaz kırmızı değildi. Gül kurusu rengindeydi. Sonra bir direkte beyaz güllerle yapılmış T harfi gördüm. Bir yoldaydım arabayla geçerken görüyordum. Sonra o güllerle dolu yoldan uzaklaştım gündüz oldu. Güllerle dolu olan yola baktığımda çok değişik ve içi tepeden oyulmuş ağaç gördüm etrafı yosun ve güllerle kaplanmış oyuk olan içinden birden çok mavi dişi tavus kuşlarının uçtuğunu gördüm.

Okudunuz mu?  Rüyada tersten kuranı kerim okunduğunu görmek

Yorum: Rüyada tavus kuşu görmek

arifselim
Sana özel tabir edilirse daha isabetli olabilir. Genel olarak sevineceğin gelişmelere, uzun zamandır göremediğin birini görmeye işaret eder. Bekar bir kız içinse evliliğe yorumlanır. ayrıca sessiz, sakin ve güler yüzlü kalabilmene tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada tuvalette namaz kılınması

rüyadatavuskusu, TAVUSKUŞU

Bu kategoride yer alan Rüyada tavuklu pilav yemek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada tavus kuşu görmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.