Anasayfa
8 Ağustos 2021, 15:57
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada Tatbikat Görmek/Yapmak

BlackPearlXV
Selamın Aleyküm. Rüyamda; kardeşim ve ben bir şey hakkında konuşuyoruz ve sanırım yanımızda birkaç kişi daha var. Sonra bir odada arkadaşım, ben ve kardeşim, yine bir şey üzerine konuşuyoruz ve o konuştuğumuz yerde de yataklar falan var ve orada hem konuşuyoruz hem de uzanıyoruz ve arkadaşım sonra birilerine lâf atıyor ama şakasına. Sonra rüyanın biraz daha ilerlerinde tatbikat ya da etkinlik gibi bir şey düzenleniyor ve farklı ülkelerden Kişiler var. Benim gördüğüm milletler arasında Amerika, Türkiye ve sanırım bir de Polonya vardı. Tatbikatın ilk sıralarında Amerika geliyor sonra Türkiye geliyor daha sonra da Polonya. Amerika’nın görevi basit. Sadece yerde sürünerek düz bir çizgi izlemek. Türkiye’nin ise işi biraz daha zor ve Türkiye hem çizgi izleyerek hem de yerde dönerek falan bunu tamamlamak zorunda. Her yanlış yapışımızda tatbikat başa dönmek zorunda ve biz birçok kez yanlış yaptık ama sonra bunu düzelttik ve tek seferde yaptık ve o tatbikatta bende vardım ve Türkiye safındaydım. Sonra tatbikatı başarıyla tamamladığımızda ise ayağa kalktım ve bizi izleyen görevlilerin yanına gittim ve şeffaf bir poşet içinde, normal bir insanın eli büyüklüğünde bir peynir duruyordu. Peyniri açtılar ve peynirden birkaç parça koparıp yedim ve peynirin tadı o kadar da kötü değildi ve peynir ise beyazdı ve sertti. Aynı keçi peyniri gibi, hatta tam anlamıyla keçi peyniri gibi.
( Sizce bu rüya ne anlama geliyor olabilir. Açıklarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. )

Okudunuz mu?  Rüyada umreye gitmek için hazırlanmanın yorumu nedir?

Yorum: Rüyada Tatbikat Görmek/Yapmak

arifselim
Aleykum selam. Gördüğün rüyanın tümü hayırla manalara işaret eder. Rüya sahibinin kendini geliştireceği gelişmeler olacağına ve başarılı çalışmalara imza atacağına işaret olarak tabir edilir. Sende Allah’a havale ederek rüyanın hayrını dile. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

Okudunuz mu?  Rüyada teyzenin doğurduğunu görmek
Bu kategoride yer alan Rüyada taşıyıcı anne olmak başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada Tatbikat Görmek/Yapmak Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.