Anasayfa
8 Mayıs 2021, 12:42
missa09
Abone

Anne ve babadan biri bir şeye izin verip diğeri izin vermezse ne yapmalıyız

Anne ve babadan biri bir şeye izin verip diğeri izin vermezse ne yapmalıyız

Kayıtsız Üye
Bazen annem ve babamdan bir şey için izin istiyorum annem izin verirken babam izin vermiyor böyle bir durumda ne yapmalıyım?


Yorum: Anne ve babadan biri bir şeye izin verip diğeri izin vermezse ne yapmalıyız

mum
Anne baba rızası şarttır. Anne baba bir işe razı olmadan yapmak günahtır, büyük günahlardandır Anne razı olup, baba razı olmadığında yine yapılmamalıdır. Baba razı olup, anne razı olmadığında yine yapılmamalıdır. Bir işte anne ve baba rızası olunca o işte bereket olur, güzellik olur, hayır olur.

Bu kategoride yer alan Yağmur ismi caiz midir başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Akrostiş Şiir
Forum Duası Copyright © 2007-2023
Gizlilik Politikası İletişim

Anne ve babadan biri bir şeye izin verip diğeri izin vermezse ne yapmalıyız Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.