Anasayfa
8 Ağustos 2021, 16:09
Rüya Yorumu
Yönetici


Rüyada peygamberin isim tavsiye etmesi

Misafir61
Selamn alyküm.ben yeni evlendiğim aylarda rüyamda peygamberimizi gördüm ve görümcemle bana hanginizin oğlu olursa ona benim adımı versin.ama yalnzca benim adım olsun yanına bşka ad koymayın ddi.ben ozamanlar çocuk hiç düşünmüyordum bile.aradan 1 yıl geçti görümcemin kızı oldu.2 yıl daha geçti ben şimdi hamileyim ve oğlum olacak.peygamberimizin adını koymalı mıyım koyarsam yanına başka isim koyamazmıyım yorumunuzu bekliyorum.


Yorum: Rüyada peygamberin isim tavsiye etmesi

Tohat
Ve aleyküm selam. Peygamber efendimizin görüldüğü rüyalar salih olup şeytanın kılığına girmediği tek rüyadır. Bu nedenle görülen gerçek kabul edilir ve söylenen aynen uygulanması gerekir. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır tabiki.Bu kategoride yer alan Rüyada peygamber efendimizi gördüm başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.


Bir Yorum Yazın.Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada peygamberin isim tavsiye etmesi Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.