T-U Rüya Tabiri

Rüyada tüyleri yolunmuş tavuk görmek

Rüyada tüyleri yolunmuş tavuk görmek

blablabaa
SELAMIN ALEYKÜM
Rüyamda bir tavuk gördüm yerde ters duruyordu ve tüyleri yolunmuş gibi dökülmüştü. Tahminen beyazdı. Ölmüş ama insan müdahalesi olmadan kendi kendine olmuş olması lazım.

Birde rüyanın sonunda sülalecek bir aradayız yemek yiyoruz. Tabakların birinde makarna birinde yumurta diğerinde de sosis var. Hepsinden az az yiyorum. İleride de ısıtıcıda gözleme var. Şu da aşırı kireçli akıyor bir şişe dolduruyorum içemeyince geri döküyorum. Akrabalar şişelerin içine su koymuş beklesinler diye. Birde tanımadığım bir akraba çocuğu varmış onda da bir sürü çikolata var. Hindistan cevizli çikolatalar.

Son olarak birde hiç bilmediğim bir hoca var. İnternette dersleri varmış kitapları varmış ama çok satılmıyor çünkü kendini gölgeleyecek başka bir hoca daha var bende ona fikir veriyorum o seni gölgeliyor başka siteye geçersen seni daha çok tanırlar diye. Bu akraba yemeğinde o da var.

Yorumlayacaklardan ALLAH razı olsun.


Yorum: Rüyada tüyleri yolunmuş tavuk görmek

Tohat
Ve aleyküm selam. Rüyanızdaki her bir ayrıntı ve olayın farklı birer tabiri olmakla birlikte hepsinin hayırlı olduğunu söyleyebiliriz. Rüyayı gören kişi eğer bir bayansa bu kişinin güzel huylu, uyumlu, sözü tatlı ve yumuşak olduğuna değilse hayatında bu özelliklere sahip bir kimsenin olduğuna veya olacağına delalet eder. Diğer yandan rüyanız bereket dolu, rızkın fazla olduğu veya olacağına, bu konuda hayatınızda sıkıntı yaşamadan geçireceğinize, rahat ve huzurlu bir ömür geçireceğinize delalet etmektedir. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır elbette.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu