T-U Rüya Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek

Kayıtsız Üye
Selamun aleyküm. Çok şükür namazlarımı kılmaya çalışıyorum. Uzun bir süredir de sabah namazlarına da kalkıyorum. Önceden sabah namazından sonra ki rüyamlarımı yorumlardım kendi hayatıma göre ve çıkardı ama artık yorumlayamıyorum ve size sormak istedim. Yaklaşık olarak 2 yıl önce ayrıldığım sevgilimi gördüm sinema dayız ben arkadaşlarımla izliyorum o da aynı sırada erkek arkadaşı ve yanında bir kız arkadaşı ile ve eli kızın omzunda ben kötü oluyorum dışarı çıkıyorum kızla sevgili olduğunu düşünürken kız yanında ki diğer erkekle hoş olmayan bir samimiyet kuruyor ben bunu görünce seviniyorum. Şunu söylemek istiyorum normalde namazdan sonra görülen rüyalar daha farklı olur ama ben bu tarz rüyalar görüyorum bilmiyorum belki bilinç altı da olabilir ya da namazlarımı huşu içinde kılmadığım için mi görüyorum.


Yorum: Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek

arifselim
Aleykum selam. Büyük ihtimalle bu rüya o konuda ki düşüncelerinin rüyana bir yansımasıdır denilebilir. Bunun dışında ise rüya sahibinin üzüleceği ve canının sıkılacağı haberleri almasına işaret olarak yorumlanır. Bu sonuçta sadece bir rüyadır ve hayırlısını dilemek en doğru olanıdır. Görülen rüyaların çoğu düşüncelerden ve etkileşimlerden dolayı görülür. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.


rüyada gormedigin birini gormek, rüyada canlı görmediyin birini.görmek, rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek diyanet

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu