T-U Rüya Tabiri

Rüyada toprak kayması

Rüyada toprak kayması

Kayıtsız Üye
Hayırlı günler rüyamda kocaman bir arsadayiz uçsuz bucaksız çok buyuk bizim oturduğumuz yerde çadır vardı orada hali serilmiş üstünde amcamın eşi ve bir kaç kişi daha oturuyorduk ruyama göre bizim serili hali dışındaki yerlerde hafif sallanti vardi toprak çok ama çok hafif yerinden oynamış sanki hepsi çöktü çökecek ben korkmaya başladım yengeme gidelim burdan toprak kayıyor dedim yengem yerinde oturmuş hiç bir şey olmamış gibi bana burası çok sağlam hicbirsey olmaz dedi bak dokun dedi evet diğerlerine göre baya saglaam duruyordu ama ben yine korktum kardeşlerimi aramaya başladım erkek kardeşim uzaklaşmış o teklikeli yere gitmis arkadaşıyla oynuyor bağırıyorum çabuk gel diye ruyam burda bittii.rüyamda zarar gören bir yer yoktu yada ölen yaralanan kimse yoktu.vee bizim oturdugumuz yerlerde çok sağlam duruyordu onun dışındaki yerler hafif kaydı kayacak görüntüsü vardı ama rüyamda kaydığını görmedim.ruyam hayır olsun insAllah.ruyami yorumlarsanız sevinirim.


Yorum: Rüyada toprak kayması

Tohat
Hayırlı günler. Yapacağın işlerde aceleci olmamaya ve oldubittiye getirmemeye özen göstererek yapmaya çalışman işlerinin yolunda gitmesine olanak sağlayacaktır. Düşünerek, istişare ederek ve ayağını sağlama alarak adımlarını atmaya çalışman gerektiğini göstermektedir. Hakkıyla bilen bir tek Allah’tır.


Yorum: Rüyada toprak kayması

Kayıtsız Üye
Selamün aleyküm rüyamda tek başıma bir yere gidiyordum herkesden uzak kalmak için saklanıyodum arkamdan abim geldi nerdesin merak ettik diye sonrada rahmetli annemi gördüm kendisini kötü bir hastalıktan kaybetmiştiik vefat etmeden ki son hali bir deri bir kemikti ama rüyamda gördüğümde iyiydi ve kiloluydu koluna girdim muğladaydık denize sıfır bir yerde okul vardı çok tatlı anneme orayı gösterdim anne çok güzel tatlı bir okul deniz çok güzel yeşillikler çok güzel hemen yanında öğretmen lojmanı var bak keşke atamamı buraya verseydim kötü insanlardan da uzak olurduk burada huzurlu mutlu olurdum dedim ( mesleğim öğretmen bu arada ) annem evet güzel olurdu dedi ve ben ona sende yanımda olurdun çok güzel olurdu ddedim okullun etrafını gezmeye başladık bahçesini felan yeşillikler vardı gittik oturmak için bir kaç yerde el arabası büyüklüğünde toprak kaymış köşelerde felan zaten bulunduğumuz yer hafif dağlık bir yerdi .yeşilliklere oturduk ama kayan topraklardan bir tanesi bize yakındı.en büyükleri el arabası büyüklüğündeydi. bize sanki hiç bir şey olmamış gibi huzurluyduk mutluyduk yerimizde annem çantasından dağda sadece ilk baharda yetişen bir ot çıkardı bak bu çok güzel lezzetli bunu yiyorum dedi bende evet güzel dedim rüyam bitti. Rüyamı yorumlaya bilir misiniz teşekkürler


Yorum: Rüyada toprak kayması

Tohat
Ve aleyküm. Öncelikle Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun annenin. Tüm sıkıntı ve sorunlarından sonra feraha ereceğin günlerin yakınlığına işaret olan rüyanın tabirinde annene olan özleminin yanı sıra onun halinin çok iyi olduğuna, huzurla yattığına da işaret etmektedir. Bu tür rüyalar rüyayı gören kişinin sıkıntılarına ve duygusal anlamda da kendini dara sıkışmış, eli kolu bağlanmış hissettiğini gösterir. Allah’a dayanmalı duanı eksik etmemelisin. Allah hakkıyla bilendir.


Tporak kaymasi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu