T-U Rüya Tabiri

Rüyada Tatilde Olmak

Rüyada Tatilde Olmak

Kayıtsız Üye
Selamun Aleyküm rüyamda sosyal medyada tanıdığım kızın fotoğraf ve videolarını görüyordum ve takip ediyordum sonra ne olduysa yolda karşılaşıyorduk.
o ve arkadaşlarıyla onlar bir yere oturuyorlardı bende oyun almak İçin tekrar o yöne gidiyordum ama kayarak kız gülüyordu.
sonra arkadaşı hakkında ne düşünüyorsun diye soruyordu tanımadan önce kötü sanıyordum ama tanıdıktan sonra eğlenceli komik gibi cümleler kuruyordu.
arkadaşı peki olurmu diye bir soru soruyordu bilemiyorum kararsızım diye cevap veriyordu arkadaşı beni destekliyordu sanırım sonrasında oyunu bulamadım .
başka yere baktım içeride kimse yoktu yukarı çıkarken akrabayı gördüm bulabildinmi diye soruyordu bende yok içeride kimse yok diye cevap verdim.
kafa ile onay verdi ayrıldım oradan sonra otele gidiyorduk ailecek ben havuzdan çıkıp asansöre giderken kız ve arkadaşıyla karşılaşıyordum muhabbet ediyorduk.
asansöre biniyorduk orada da muhabbet ediyorduk asansörde sınıf arkadaşım yanımıza geliyor ve kızlarla muhabbet kurmaya çalışıyordu.
onlarda aksine bana ilgi gösteriyorlardı kulağıma boşver takma şu çocuğu dediler nedense tanıdığım kızla çok samimiydim en son tanıdığım kızın katına geldi .
asansör ve indi ben ve o kızın arkadaşı kaldı asansörün içinde oyun yerleri vardı orada arkadaşlar oynuyordu biz baya muhabbet ettik.
kızın arkadaşı ile sonra bir gariplik olduğunu farkettim asansörde gittim düğmelere basılmamıştı bastım kızın arkadaşının kalacağı kata geldik bende indim .
gitmeden beni (insan olarak) beğendinmi diye sordum daha bilmiyorum çoğu insanla arkadaşım ama beğenemedim diyordu gülmüştüm.
sonra sol taraftaki asansöre bindim ama çok kötü bir asansördü içeride kalacağımı öngördüm kapı kapanmadan son anda indim akrabalarla karşılaştık.
selamlaştım öbür asansörlere baktım arızalıydı bende bahçeden yürüyerek kendi katıma gittim o esnada ezanın olunduğunu farkettim.
bahçede babamlarla karşılaştım akrabalarla oturmuş konuşuyorlardı bir yere gitmeyi bende orası uzak gitmeye gerek yok dedim kuzenlerim hak verdi.
yanımızda bir pist vardı uçaklar iniyordu bende videoya alıp fotoğraf çekiliyordum otelin bir tarafı dağa bakıyordu ve kalabalıktı koşarak gittim.
oraya teröristler dağdaymış ben sakattım askerler başlarında üst rütbeli biri vardı üstlerini giyiyorlardı sakat olmama aldırış etmeden üstümü giydim.
silahını alacakken teröristler silahlarını doğrultmuş herkesin ellerini havaya kaldırmış ben gizlice silah aradım ve buldum.
hemen arkama dönerek birkaçını öldürdüm hemen öbür askerlerde silahlarına davranıp ateş etti savaş çıktı ard arda üstümüzdeki helikopterler düşüyordu.
zor kurtuluyorduk kargaşa hakimdi halkta arkadan bizimle geliyordu askerler olarak kalabalık değildik sonra tüm askerlerle beraber dağa gidiyorduk.
ormandan geçiyorduk teröristleri gördük halk arkamızdan koştu çoğu bizim için kendini siper etti savaşıyorduk ve teröristleri öldürüyorduk


Yorum: Rüyada Tatilde Olmak

Tohat
Ve aleykum selam. İş hayatına atılacağın günlere işaret olup bir süre başarılarında yükselişler görüp başarılı bir dönem geçireceksin. Bunun ardından bulunduğun noktada kalarak durağan bir dönem geçirebilirsin ki önca başarıdan sonra bunun pek bir önemi kalmayacaktır. Hayatının herhangi bir alanında sana zorluk çıkartıp ayağına taş koymaya çalışacak birileri olabilir. Bu kimselere karşı kendini savunma durumunda görebilir onlara karşı mücadele içinde olabilirsin. Buna karşın etrafında sana destek olup yanında olabilecek niyeti halis kimselerin de olabileceğine delalet etmektedir. Allah doğrusunu bilendir tâbi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu