Anasayfa
8 Ağustos 2021, 15:56
Rüya Yorumu
Yönetici

Rüyada Top Görmek

18-Unexpected
Merhaba. Rüyamda bildiğim bir mekanda gidiyoruz yavaş yavaş ve konuşuyorduk sanırsam da, yanımda birileri var ama kim olduklarını tam hatırlamamakla birlikte arkadaşlarımdan bazıları olabilir. Neyse sonra apartmanlarla çevrili bir yerdeyiz ve apartmanların bir kısmı daha bitmemiş, inşaat halinde fakat bitmeye çok yakın, dolayısıyla etraf kirli, engebeli biraz hatırladığım kadarıyla, gerçekte ise böyle bir yer yok, yani evler yapılmıyor, zaten yapılmışları bulunuyor orda. Neyse, yanımızda bir futbol topu var, ben yanımdaki kişilerle konuşuyordum. Yanımdakiler de sanki topla paslaşıyordu. Sonra gerçekte de olan bir filmin kötü bir karakteri geldi ama şöyle bir şey var ki o karakter benim gerçekte de sevdiğim bir karakter, görünüş olarak falan. Neyse, bu karakter de top oynamaya başlıyordu. Hatta bir ara topu uzağa atmıştı bana atayım derken ve gidip almıştım. Biraz karanlık bir yere atmıştı ama yine de ışık vuruyordu. O hafif karanlık yere almaya gittiğimde o da geldi ama kötü ve acımasız bir karakter olmasına karşın bana kötü bir şey yapacağını düşünmedim fakat ya kötü bir şey yapsaydı diye daha sonra da az bir zaman düşündüm. Neyse, sonra gitmeye karar verdik yavaş yavaş. En son top yine bana geldi ve topu o atan kişiye geri yolladım. Açıkçası bana top atılmasını istemiyordum ve bundan rahatsızlık duyuyordum ama belli etmedim tam olarak, isteksizdim. Sonraysa rüya bitti ya da devamını hatırlamıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Okudunuz mu?  Rüyada tren görmek

Yorum: Rüyada Top Görmek

Tohat
Merhaba. Bu rüyayı akla takmak gerekmez. Rüyada kimse gerçekte görüp bildiği bir konu hakkında fikir yürütemez. Etkilendiğin bir durum olması ve rüyama bundan dolayı yansımış olması muhtemeldir. Hakkıyla bilen Allah hayırlısını etsin.

Okudunuz mu?  Rüyada tavşan yakalayıp geri bırakmak
Bu kategoride yer alan Rüyada Tavşan Görmek başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.
Ξ Bir cevap yazın

Ders Kitabı Cevapları TIKLA! Ders Kitabı TIKLA! Sınıf Ders Kitabı Cevapları
Forum Duası Copyright © 2007-2021
Gizlilik Politikası İletişim

Rüyada Top Görmek Başlıklı Yazımızın Yanında Websitemiz İslami bilgilerden, Dini Sorular, Cevaplar, Hac, Meal, Cennet, Cehennem, Farz, Sünnet, Hanefi, Şafii, Rüya yorumları, Gusül, Abdest, İmanın şartları, Namaz, Oruç, Kuran Sureleri, Ayetleri, Hadis, Dualar, İslamda Aile Tavsiyeleri, Kadın İle İlgili Konular, İbadet, İman, Mezhep, Hanefi, Şafii, Maliki, Hambeli, İslamın Şartları, Diyanet, Eğitim, Sohbet, Arapça, Hayırlı Geceler, Zekat, Mahrem Sorular, Evlilik, Sahabe Hayatları, Salavat,Dini Hikayeler, Günah, Helal, Haram, Tecvid, Yemin, Sadaka, Siyer, Fıkıh, Ahlak Gibi Konular İçermektedir.